Конкурси січня

spain 4 (1)

Міжнародний конкурс журналістських розслідувань, нагорода за наукове есе і можливість написати й опублікувати радіоп’єсу для BBC.

Конкурс есе The Calibre Prize

Аustralian Book Review приймає заявки на міжнародний конкурс наукового есе. Конкурс The Calibre Prize заснували у 2007, і він є одним з найпопулярніших конкурсів наукового есе у світі. Брати участь можуть усі, хто пише англійською і має що сказати на будь-яку наукову тему. Вибір конкретного питання та форми есе довільний.

Приз: 1 місце – 5 000 $; 2 місце – 2 500 $. Есе фіналістів опублікують у 400-му випуску Аustralian Book Review у квітні 2018.
Дедлайн: 15 січня

Реклама

Siena International Photography Awards

Фотоконкурс, відкритий для фотографів-професіоналів та аматорів у категоріях: вільний колір, монохром, подорожі, люди і портрети, природа, тварини у природному середовищі існування, архітектура та міські пейзажі, спорт, краплі кольору, порфоліо storytelling. Участь платна: для професійних фотографів і любителів – від 20 € до 35 €; для молодих фотографів (до 20 років) – до 15 €.

Приз: переможець отримає титул «Фотограф року» за версією SIPAContest 2018 і грошову винагороду – 1 500 €. Фотографії переможців, а також світлини, що їх відзначили журі конкурсу Siena International Photography Awards 2018, будуть зібрані у фотокаталог.

Конкурс журналістських розслідувань TRACE

Міжнародний конкурс TRACE створений для заохочення авторів, які розслідують хабарництво і будь-яку корупцію. У статтях можна описувати фактичні порушення закону, а також події конфлікту інтересів. Подавати роботи можуть журналісти, блогери, громадяни будь-якої країни. Статті, що можуть брати участь у конкурсі, повинні з’явитися у пресі або в іншому медіа протягом 2017 року. Матеріал має бути англомовним або супроводжуватися перекладеною копією.

Приз: переможець у кожній категорії отримає приз – 10 000 $. Судді також можуть виділити ще одну роботу, яку вважають гідною винагороди. Кожному автору оплатять поїздку до Кембриджського університету на конференцію і нагородження переможців.
Дедлайн: 31 січня

painting

International Lighting Design Competition

Відкрито прийом робіт на четвертий конкурс International Lighting Design Competition. Тема цьогорічного конкурсу: «Світло і чуття» (Light and the Senses) – проектування освітлення громадських місць, що стимулюють людські чуття. Проекти мають виділятися якістю й креативністю.

Приз: автор найкращого проекту отримає 5 000 $. Також переможець дістане змогу відвідати міжнародний ярмарок LIGHTFAIR International у Чикаго, США, 8-10 травня 2017. Друге місце – 2 500 $; третє місце – 1 000 $.
Дедлайн: 30 січня

Embracing Our Differences Exhibition Competition

Аматори-митці, студенти, професійні художники, дизайнери та інші люди, зацікавлені в мистецтві, можуть брати участь у творчому конкурсі малюнків/картин та інших робіт, що відображають соціум у всій його різноманітності. Тема – Embracing Our Differences.

Приз: переможець кожної категорії отримає 1 000 $
Дедлайн: 9 січня

Фотограф року 2018

Федерація європейських фотографів оголосила прийом заявок на конкурс «Фотограф року». Конкурс проходитиме у 9 категоріях: комерційна фотографія, мода, ілюстрація, digital art, fine art, пейзаж, портрет, фотожурналістика, спорт, весілля, дика природа. Участь у конкурсі платна: 10 € – для студентів, 30 € – для фотографів, які не є членами асоціації Федерації європейських фотографів.

Приз: федерація готує 11 призів, найголовнішим з яких є звання «Найкращий європейський професійний фотограф 2018 року». Також переможці отримають сертифікати й трофеї.
Дедлайн: 7 січня

Міжнародний конкурс дизайнерів Young Package

Можливість для молодих дизайнерів, студентів та учнів школи вигадати дизайн корисної, привабливої (з можливістю утилізації) упаковки / горнятка для кави. Мета рackaging design – створити пакети для багаторазового використання.

Приз: від 400 € до 2000 € у різних категоріях.
Дедлайн: 14 травня

yellow-metal-design-decoration

International Radio Playwriting Competition

International Radio Playwriting Competition, організований за підтримки BBC World Service і консула Британії, шукає талановитих письменників, які готові зробити зі своїх сценаріїв радіоп’єсу з 6 головними героями.
Конкурс розділений на дві категорії: для учасників, чия рідна мова – англійська, і для тих, чия рідна мова не англійська.

Приз: для переможців у категоріях – 2 200 £, поїздка до Лондона і можливість бути присутнім на записі п’єси для BBC World Service. Окремо присуджується приз Георгія Макарова – поїздка та проживання в Лондоні протягом 2-х тижнів: один тиждень з відділом BBC London Radio Drama, другий тиждень з BBC World Service.
Дедлайн: 31 січня

Соціальний колайдер від «Дивовижних»

Організація «Дивовижні» оголосила конкурс для відбору 5-ти низових ініціатив, з якими спільно працюватимуть у напрямі підтримки організаційного розвитку. Ідеться про низку тренінгів, коучингових сесій, консультацій експертів.
До участі запрошуються громадські організації, що працюють із широкими верствами населення (наприклад, організації, які розвивають громади, працюють зі школярами, реалізують просвітницькі проекти тощо).

Приз: підтримка розвитку організації протягом року
Дедлайн: 15 січня

Agritech Challenge

Конкурс інноваційних бізнес-рішень для агросфери, мета якого – зібрати ідеї та реалізувати проекти, що допоможуть у вирішенні нагальних проблем малозабезпечених фермерів з використанням мобільних програм. Учасниками конкурсу можуть стати резиденти України та інших країн світу. Проекти повинні мати можливість масштабування та чіткий механізм монетизації. Рішення потрібно розробити для країн Південно-Східної Азії.

Приз: переможець отримає грант 10 000 $ та початкове фінансування пілотного запуску рішення. Окрім можливості втілити свою ідею, команді нададуть менторську й технічну підтримку.
Дедлайн: 31 січня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus