Компанія Apple відкрила свій офіційний офіс в Україні

imgonline-com-ua-Resize-7m8cmQl4VXZZOAH

Компанії Apple відкрила свій офіційний офіс в Україні. У березні компанія запустила український розділ сайту, а з 28 червня офіційна служба підтримки Apple в Україні «заговорила» українською.

Як повідомив віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров Apple планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.

«Вже більше року ми з командою в тісній співпраці з Apple як з європейським, так і з американським офісом. Разом плануємо запускати нові послуги Apple для українських користувачів.
Працюємо над тим, щоб адаптувати голосовий помічник Siri до української мови. Покращити рекомендації Apple Music для наших користувачів — створити окремі добірки з українськими виконавцями.
За останній рік Україна здійснила прорив у діджитал-сфері і я радий, що міжнародні партнери розуміють це. Вдячний Apple за прояв особливої уваги до нашого ринку», – зазначив Михайло Федоров у совєму пості у Фейсбуці.

У березні на сайті компанії Apple з’явився український розділ. А з 28 червня офіційна служба підтримки Apple в Україні почала обслуговувати користувачів українською.

Компанія Apple тільки у травні 2020 року зареєструвала в Україні власне представництво — юридичну особу зі статутним капіталом у 2,7 мільйона гривень. Однак після цього жодної інформації про плани Apple в Україні не було.

Раніше vи писали, що Apple випустить фільм про американську співачку Біллі Айліш

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus