У КНУ ім. Шевченка провели політичний з’їзд, хоча це заборонено законом

photo_2020-09-20_14-24-06У неділю, 20 вересня, президентська партія «Слуга Народу» провела свій з’їзд на території головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Студпарламент навчального закладу засудив дії політиків, нагадав, що це є порушенням закону.

Відповідно до частини 3 статті 31 Закону України «Про освіту», будь-яка діяльність політичних партій та їхніх членів у будівлі університету чи на його території – заборонена.

Студпарлмент каже, що це може зіпсувати репутацію університету.

Декілька днів тому, 14 вересня, Міністерство освіти і науки України також наголосило, що політична агітація у закладах освіти не припустима.

Зокрема забороняється зберігати, розміщувати та розповсюджувати рекламу, плакати, подарунки, стенди, листівки, аудіо- чи відеоматеріали, які якимось чином натякають на приналежність до партії. Наприклад, мають найменування чи символіку політичних партій, зображення, прізвища, імена та по батькові виборних осіб.

На з’їзді 20 вересня київський осередок «Слуги Народу» використовував свою партійну символіку, адже саме у цей день партія представила список кандидатів на вибори до Київської міської ради.

На знак протесту, студенти хочуть влаштувати акцію «Освіта без політики» під Червоним корпусом. За попередньою інформацією, акція розпочнеться 21 вересня о 9:30.

Нагадаємо, Студенти КНУ Шевченка просять позбавити Лукашенка докторського ступеня вишу.

Фото: Червоний Губер

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus