Книжки мовою оригіналу: де їх купити

books2

Для розширення словникового запасу і тренування мовлення іноземною мовою допоможе читання. Читаючи вголос, ти вчишся чути себе, тренуєшся говорити живою мовою і контролювати свою вимову. Читання вголос допомагає краще запам’ятовувати нову інформацію. Але проблема в тому, що ти книгоман(-ка) і електронна версія – це не для тебе? Вона не передає справжньої тактильної і сенсорної насолоди: дотику до паперу, відчуття запаху і цупкості книжки, можливості робити нотатки на полях? В електронному вигляді лише книжки за методикою Іллі Франка і жанру, котрий би ліпше не читав(-ла)? Не біда. Щоб не почуватися обмеженим(-ою) у виборі, пропонуємо декілька варіантів для придбання книжок іноземними мовами.

Уживані книжки

Майданчик для продажу OLX

У розділі «Книги» можна знайти книжки різними мовами, як-от англійською, французькою, німецькою, італійською, польською, чеською, іспанською та іншими. Ціни в середньому до 100 грн без урахування доставки. Якщо домовитися з продавцем оголошення, доставка може бути безкоштовною. В іншому разі – за тарифами «Нової Пошти» чи «Укрпошти».

Група «Книжкова барахолка» на Facebook

Можна знайти книжки англійською, німецькою, польською мовами. Якщо пощастить, то й іншими. Для цього спробуй залишити публікацію-запит того, що саме шукаєш, або книжки якою мовою ти би викупив(-ла). Продавці зацікавлені у продажі «з рук у руки», інші шляхи доставки – «Укрпоштою» і «Новою Поштою» за їхніми тарифами.

Пошук книжок на Facebook можна спробувати за звичайним запитом (наприклад, «книжки англійською»). І система покаже останні публікації, спільноти чи сторінки.

Реклама

Нові видання

Книжкові магазини

Мережеві книжкові магазини (наприклад, книгарня «Є») мають шафу з виданнями англійською мовою. Ціни починаються від 90–150 грн. Зручно тим, що можна заздалегідь оглянути і зрозуміти, на який рівень знання мови розрахована книжка. Книжки здебільшого не адаптовані.

Онлайн-магазин Yakaboo

Нещодавно платформа розширила свій асортимент книжок англійською мовою – сучасні видання від видавництв Vintage, Penguin, Ebury Press та інших. Ціни починаються від 90 грн. За доставку можна не платити й отримати замовлення в той самий день, якщо ти можеш забрати в пункті видачі в Києві.

Amazon

Торговельний майданчик дає змогу обрати різні альтернативи: від електронної версії для Kindle – серії електронних книжок, що взаємодіють із платформою Amazon – до аудіо, у твердій палітурці, уживаних і нових. Дата доставки залежить від розташування магазину чи завантаженості лінії доставки, як буває у Різдвяний період. Миттєва і безкоштовна доставка в електронному варіанті чи аудіо. Корисний особливо під час пошуку сучасних навчальних видань, як-от із маркетингу, менеджменту тощо.

Щоб пришвидшити доставку чи знайти щось специфічне з асортименту, можна використовувати британську або німецьку платформу.

book1

Book Depository

Книжковий інтернет-магазин, де діє безкоштовна доставка по світу незалежно від кількості замовлених книжок. На майданчику представлені нові видання англійською мовою, діють сезонні знижки, є можливість передзамовлення на новинки. Найнижча ціна здебільшого починається від 5 євро. Можна паралельно бачити ранжування книжок Goodreads від читачів. Онлайн-майданчик має книжки для вивчення інших мов для англомовних. Це можливість поєднання двох мов у вивченні.

Book Outlet

Широкий вибір книжок англійською мовою, які можна також придбати за сезонною чи акційною знижкою. Доставка за замовлення від 35 доларів безкоштовна. Оплата здійснюється картою на самому сайті. Система сповістить про дату доставки. Торговельна платформа має свій хештег #bookoutlethaul, який дає змогу відстежити, що купують інші, прочитати їхні рекомендації. Магазин має великий асортимент коміксів за різними жанрами.

Wordery

У книжковому магазині є блог із відгуками про літературні новинки. Безкоштовна доставка в Україну. У доступному асортименті можна знайти книжки німецькою, англійською, французькою, іспанською, італійською та навіть каталанською мовами. Пошук книжок дає змогу обирати навіть за ранжуванням читачів. Платформа пропонує жанри книжок за вподобаннями і раніше придбаними книжками. Є рейтинг новинок у книжковому світі.

Як альтернатива: друзі чи знайомі, що збираються за кордон, bookcrossing чи групи для емігрантів

В аеропорту є книгарні, де продаються книжки двома мовами: англійською і локальною. За велику покупку можна оформити повернення податку.

Крім аеропорту, у кожній країні є антикварні магазини з різними виданнями. Іноді вони продають також і нові видання. Якщо ретельніше пошукати, то можна знайти і «бюджетні» книжкові магазини. У святкові дні на кшталт Чорної п’ятниці можна зекономити на покупці. Але не забувай, що книжки дають велику додаткову вагу в багажі, і в разі перевищення дозволеної норми доведеться платити.

Можна знайти групи емігрантів з України в соціальних мережах. Зазвичай ці сторінки слугують для пошуку порад чи допомоги. Можливо, хтось підкаже альтернативу для купівлі книжок чи погодиться безкоштовно доставити.

BookCrossing – чудова можливість обмінятися книжками, особливо коли це ще й безкоштовно. Можливо, пощастить і завести нових друзів-носіїв мови. Реєструйся, роби фото книжки і тестуй свою удачу.

При купівлі книжок іноземними мовами керуйся вподобаннями і рівнем знання мови. Коли твої навички на рівні В1, академічна література може викликати зворотний ефект. Постійне сидіння над словником і все прагнення розвивати навички читання зникне. Намагайся отримувати від читання задоволення. Бажаємо обирати те, що до смаку, і знаходити цінні видання за меншу ціну.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus