Відкриття нової школи повного дня КМДШ на Осокорках

IMG_3383 З вересня мережа приватних шкіл КМДШ поповниться двома новими школами – однією в Києві та однією у Львові.

В Києві школа буде працювати на Осокорках, Дніпровська набережна, 14.

Що таке КМДШ?

Це мережа ліцензованих приватних шкіл, які функціонують в Україні вже 8 років. Коротко описати школу можна так – практичні знання, розвиток компетенцій сучасної людини та заряд на творення майбутнього.

В КМДШ допомагають кожній дитині зростати впевненою особистістю, здатною приймати самостійні рішення, бути креативною та відкритою до нового.

Про особливості школи:

  1. Інноваційність.
  2. В КМДШ новий матеріал закріплюють практичним способом – науковим експериментом, проектом, за допомогою творчості. Школярі мають змогу одразу дізнатися, як застосувати знання в житті.

  3. Поглиблене вивчення мов.
  4. Учні поглиблено вивчають декілька іноземних мов, спілкуються з native speakers, їздять за програмами обміну в канадські та британські школи, беруть участь в Міжнародних дебатних турнірах з англійської мови.

  5. Практичний досвід
  6. Екскурсії на підприємства, участь у міжнародних конкурсах, можливість спілкуватися з іноземними колегами, реалізація соціальних, бізнес та еко проектів – такі додаткові можливості надають учням в КМДШ. Вже у школі учні розуміють, що таке бізнес-процеси, як формувати бюджет компанії тощо.

  7. Психологічна обстановка
  8. В навчальному закладі працює декілька психологів. За кожним класом закріплений тьютор, який слідкує за психологічною обстановкою та збалансовує емоційні коливання в колективі. Також в школі впроваджений курс «Я – особистість», на якому учні вчаться саморозвитку, співпрацювати, ставити цілі та досягати їх.

Додаткові можливості, розвиток талантів

В КМДШ школярі не лише дізнаються про різні науки, а й розвиваються як особистості, виявляють нові таланти та розвивають їх. Учнів знайомлять з різними професіями, допомагають знайти вектор особистісного розвитку, пропонують широкий додаткових гуртків, курсів та студій.

Триває набір до нової школи на Осокорках. Вступні тестування учні можуть скласти онлайн.

Графік навчання: 09:00-18:00
Адреса нової локації: Дніпровська набережна, 14

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus