Кіт довжиною 120 см претендує на звання найдовшого у світі

2

Австралійка Стефі Херст зареєструвала Instagram-акаунт свого кота Омара. За кілька днів на профіль підписалися понад 16 тисяч користувачів, а сам Омар став героєм місцевих новин і телепередач. Уся справа у великих габаритах кота: його довжина становить 120 сантиметрів, а вага – 14 кілограмів.

Чотири роки тому жінка взяла кошеня породи мейн-кун віком 12 тижнів. У рік Омар важив уже десять кілограм, але Стефі вважає, що її кіт досі продовжує рости.

Після появи тварини в соцмережах до його власниці звернулися представники Книги рекордів Гіннеса з проханням надіслати їм параметри тварини. Поки що найдовшим котом вважається 118-сантиметровий мейн-кун з англійської Йоркшира. Це дає шанси Омару бути внесеним до книги.

За словами Стефі, в її кота спокійна вдача, він любить ховатись у невеликих містах, а на вечерю їсть м’ясо кенгуру. Щоправда, через нестандартні розміри кіт не може спати в одному ліжку з господарями.

«Він спить на дивані, тому що займає надто багато місця на ліжку і вимагає, щоб ми обіймали його і гладили всю ніч», – розповідає ЗМІ Стефі Херст, господиня Омара.

Нагадаємо, в університетській бібліотеці Кембриджа гостює рудий кіт Джаспер. Домашній студентський улюбленець допомагає впоратися зі стресом, пов’язаним із періодом сесії.

Фото: instagram.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus