Кінофестиваль «Молодість» пропонує безкоштовні абонементи для студентів

116704246_3409227855835767_7337334359160440480_oСтуденти зможуть відвідати 49-ий Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» із безкоштовними абонементами.

Вони дають доступ до кіносеансів, вечірок та майстер-класів.

Цього року кінофестиваль стартує 22 серпня у Києві.

Конкурсну програму із близько 150 фільмів покажуть у кінотеатрі «Жовтень» та «Будинку кіно».

Також фільми транслюватимуть просто неба під Аркою Дружби народів, а майстер-класи відбудуться у FEDORIV HUB.

Із програмою фестивалю можна ознайомитися за посиланням.

Окрім студентських абонементів, організатори також пропонують купити один квиток за 600 грн. З ним можна відвідувати кіносеанси, вечірки і це вигідніше, ніж платити за кожен фільм окремо.

Індустріальний абонемент відкриває доступ до майстер-класів, прем’єр та неформальних вечірок. Вартість такого квитка 800 грн.

За новинами кінофестивалю «Молодість» можна слідкувати на сторінках у Facebook та Instagram.

Переглянути цей допис в Instagram

Вже доступне замовлення абонементів: Студенти, Синефіли, Індустрія. Вперше за багато років «Молодість» презентує фестивальні абонементи. Навіщо? Ми хочемо спростити доступ до фільмів як відвідувачам, які вже давно з фестивалем, так і тим, хто тільки починає свій глядацький шлях. До того ж, це хороша можливість зекономити для тих, хто спланував собі насичений розклад і бажає якомога тісніше познайомитися з молодим кіно. Цього року ми маємо 3 типи абонементів: Студенти, Синефіли та Індустрія Придбати абонементи: https://ticketsbox.com/molodist/ ‍Студенти ✅Куди дає доступ – кіносеанси, вечірки, майстер-класи Вартість – безкоштовна Синефіли ✅Куди дає доступ – кіносеанси, вечірки Вартість – 600 ₴ Індустрія ✅Куди дає доступ – кіносеанси, вечірки, майстер-класи Вартість – 800 ₴ Деталі на сайті. Лінк у біо!

Допис, поширений Molodist Film Festival (@molodist_kiff)

Нагадаємо, в Україні запустили безкоштовні онлайн-кіноклуби.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus