Києво-Могилянська академія планує створити технопарк

9621744cfd0d39e5375504f64b01cf95

Національний університет «Києво-Могилянська Академія» планує створити технопарк в партнерстві з Бюро інвестиційних програм.

Комплекс буде розміщений на вулиці Глазунова, 2/4.Це 5-поверховий навчальний корпус на вулиці Глазунова, 2/4, загальною площею 1785 м кв. Однак, локація ще може змінитися — у процесі оцінки обраної будівлі та альтернативних варіантів.

Директор Бюро інвестиційних програм Олександр Бондаренко каже, що для реалізації проєкту потрібно близько 50 млн грн інвестицій.

«Це не благодійний проєкт, він має свою окупність за рахунок як орендних платежів резидентів, так і додаткових сервісів керуючої команди технопарку. Окупність інвестицій може становити 7-8 років», — каже Бондаренко, додаючи, що інвестиції в проєкт довгострокові.

«Технопарк на території Києво-Могилянської академії — це можливість для українських підприємців отримати доступ до наукової бази та інноваційним продуктам і сервісам, створеним командами-резидентами. Залучати як студентів, так і викладачів в реальний сектор економіки. Зараз активно інтегруватися в проєкт зможуть три факультети: економічних, юридичних наук та інформаційних технологій «, — говорить Олександра Гуменна, в. о. президента Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus