Хмельницький студент власноруч створив електробайк

1557646923

Студент Хмельницького національного університету, Євген Богачук, спроектував і зібрав власну модель електричного велосипеда.

Велосипед важить 58 кг і може розігнатися до 60 км/год. Заряджається електробайк від звичайної розетки протягом п’яти годин.

Над створення власної моделі електробайку Євген працював протягом року після пар. Хлопець навчається на третьому курсі Хмельницькоого національного університету на спеціальності «Електроенергетика, електротехніка й електромеханіка».

«Спеціальність пов’язана з сонячними панелями й вітряками, але я завжди любив конструювати й кататися на велосипеді, тому вирішив спробувати скласти власний електробайк. Довелося протягом двох років відкладати стипендію на запчастини до байку», – пояснює студент.

_Elektrobayk_stvoreniy_studentom_z_Hmelnickogo_zapustyat_u_virobnictvo_1_2019_05_12_10_43_51

За словами Євгена, він користується електробайком уже два місяці, але боїться залишати його без нагляду.

Створений транспорт призначений для їзди в місті й в горах. Студент планує створити модель суто для міста. «Він буде менше важити, буде полегшена рама й комплектуючі, дві зйомні батареї. Відповідно буде і нижча ціна», – додає розробник.

Крім того, Євген Богачук зазначає, що в проект уже інвестували. Електробайки планують виробляти в Хмельницькому, а продавати в Україні й за кордоном.

Орієнтовна вартість транспорту – 2500 тисячі доларів. «Свій перший байк також буду продавати, але оскільки це прототип, ціна буде нижча», – підкреслює третьокурсник.

Нагадаємо, у Вінниці університет створив станцію глибокого сортування сміття.

Фото: ye.ua

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus