Хімія. ЗНО. Скласти

хімія

Ми знаємо, що перед вступом твоя їжа – завдання з хімії, твоя молитва – ЗНО, а любов – це бажання його успішно скласти. І без цього жити не можна. Як у голлівудському фільмі. На відміну від головної героїні стрічки «Їж. Молись. Кохай», ти не будеш шукати щось невідоме. На носі ЗНО з хімії, а не алхімії, отже, тримай програму й характеристику тесту–2014.

Індивідуально

Із дитинства батьки (не хіміки, хоча хтозна) лякають: «Стережися цього предмету, він найскладніший! Ти нічого не зрозумієш!» І як завжди… вони мають рацію. «Та невже?», – думаєш ти і вже починаєш шукати збірники тестів, щоб лускати задачі, як горішки. А навіщо шукати? «Студвей» уже все для тебе підготував.

Реклама

Література:

  • Хімія. ЗНО. Комплексне видання. 2014  55 грн.;
  • Григорович О.В. Хімія. Експрес-підготовка. 2014  45 грн.;
  • Григорович О. В. Хімія. Типові тестові завдання. 2014  25 грн.;
  • Королець Т. В. ЗНО, Хімія: твій репетитор, теорія + практика. 2014  40 грн.;

Ціни згідно з цим.

Отже, хочеш скласти, так? Повторюй усю шкільну програму, зосередься на розв’язуванні задач. Тобі знадобляться видання, де є тлумачення тем, задачі, таблиці. Без третіх ніяк не розв’яжеш другі, якщо ти не спав на уроках хімії, то тобі про це відомо. Переходь  за посиланнями і завантажуй усе, що вважатимеш за необхідне.

Завантажити безкоштовно:

Підготовка до ЗНО та ДПА за 50 тижнів. Хімія. 2012:
http://vk.com/doc157415649_153384500?hash=4c2aa0917d1ebf5b60&dl=2d44909ea19dd9216d

зошит з хімії


Репетитор


Краще пізно, ніж ніколи. Особливо якщо ти вирішив стати лікарем аж у 10 класі, а хімію досі не вважав серйозним шкільним предметом. ЗНО – такі собі тести, подумаєш. Навмання можна 145 балів набрати. А там якось у виші протриматися можна, а що? Тільки мені не хотілося б відвідати такого «спеціаліста». Отже, тут без репетитора не впоратися ніяк.

Від 60 до 120 грн. за годину, Київ.
Від 30 до 80 грн. за годину, Харків.

Курси

Теж як варіант. Нові знайомства, друзі – гуртом і батька легше бити. Але ЗНО складатимете окремо, тож не забувай про самостійну підготовку. А про те, де знайти ті курси, не турбуйся. Студвей уже склав перелік.

При вишах:

Приватні:

Корисні посилання:


http://zno-ua.net/lesson/chemistry/
http://zno.academia.in.ua/course/view.php?id=11
http://uchis.com.ua/
http://www.alhimik.ru/teleclass/index.shtml

Зарубай на носі: у тебе рівно 150 хв., щоб пройти 60 завдань, а це рівно 2,5 хв. на кожне тестове завдання. Гадаєш, легко? Спробуй пройти онлайн-тести (на основі ЗНО попередніх років) і отримаєш правильну відповідь. Якщо ж впораєшся без проблем – не розслабляйся, краще викладись на повну на тестах попередніх років:

Пробне ЗНО (завдання і відповіді):

Яка ж хімія без дослідів? На ЗНО їх не буде. Але повеселитися усе ж кортить, чи не так? Студвей підібрав для тебе відеоуроки з хімії і на тему дослідів, і на тему проходження ЗНО:
http://vk.com/videos-48710834
http://interneturok.ru/ru/school/chemistry/8-klass
Відеоуроки на Youtube
Платні відеокурси

хімія


ЗНО vs. ЄДЕ

Чим російські абітурієнти-хіміки відрізняються від українських? Спробуй встановити це, пройшовши обидва тестування (перевіривши себе завданнями обох тестувань?). Переходь за посиланням і порівняй рівні складності.

Спільноти у соцмережах – найкраще місце для того, щоб похизуватися своїми знаннями з хімії перед іншими абітурієнтами і водночас – для того, щоб попросити про допомогу у розв’язанні хімічних задач. У будь-якому випадку не буде зайвим долучитися до однієї з них, звісно, якщо ти не проти соцмереж взагалі:
http://vk.com/znouk
http://vk.com/academia_chemistry
http://vk.com/znohimiya
http://vk.com/zno_chemistry
http://vk.com/club54031239
https://vk.com/repetitorzno

ЗНО із хімії — не перешкода для… Переходь за цим і цим посиланнями і читай, для кого саме і як вони досягли такого успіху. Бажаємо тобі аналогічного.

Фото: Openwalls, Gakkaigirl, Learningsparks

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus