Харківський екопарк: із курками та єнотами

екопарк

Прогулянка мальовничими куточками природи разом із безтурботними курками, поважними свинями, лякливими качками й не тільки. «Студвей» пропонує альтернативу вихідним, проведеним у соцмережах.

Острівець живої природи

На північ від Харкова у Дергачівському районі розташувався справжній райський куточок для поціновувачів активного відпочинку – Feldman Ecopark. Екопарк був заснований у 2012 році як благодійний проект для сприяння захисту флори та фауни регіону, а також створення умов для розвитку національної науково-дослідної бази у сфері екології.

Реклама

Контактний зоопарк

Безтурботні курки, поважні свині, лякливі качки, які неквапливо прогулюються то тут, то там, – екопарк варто відвідати хоча б заради цього. Протягом відпочинку вас супроводжуватимуть найрізноманітніші тварини, інколи навіть у дуже неочікуваних місцях.

Контактний зоопарк – це зона, де відвідувачі можуть не лише погодувати, а й погладити, взяти на руки тварин, які належать до тактильної групи (неагресивні, безпечні для людини). Камерунські кози, декоративні вівці, поні, кролики, пелікани та єноти вже звикли до особливої уваги, тому вони залюбки позують для фото.

Клуб натуралістів

Для всіх небайдужих до навколишнього середовища людей на території екопарку працює клуб натуралістів. Приєднатися до групи можна у будь-який момент. Вивчаючи тварин і рослин, ви дізнаєтеся про їхні фізіологічні особливості, поширеність і роль у біологічному комплексі. Заняття з викладачами-біологами у формі бесід та практичних робіт із дослідження об’єктів екопарку відбуваються кожної суботи та неділі.

екопарк

Волонтерство

Розвиток екопарку можуть підтримати всі охочі. Волонтери запрошуються за такими напрямками:

  • догляд за тваринами (протягом цілого року);
  • вирощування квітів, кущів і дерев (весна, літо);
  • організація концертів і театральних виступів (протягом цілого року);
  • чергування біля відкритих вольєрів (протягом цілого року).

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті екопарку.

Як доїхати і скільки коштує?

Міським транспортом до екопарку можна дістатись автобусом № 1656, що відправляється з Харкова (станція метро «Героїв праці»). Необхідна зупинка – «Екопарк». Безкоштовне маршрутне таксі до екопарку вирушає від станцій метро «Героїв праці», «Перемоги», «Держпром» та від ТЦ Барабашово.

Відвідування екопарку й замовлення екскурсій (тривалість – 40 хв) є безкоштовним.

Фото: Олена Ткачова.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus