Катерина Амосова звернеться до суду з позовом на МОЗ щодо її звільнення (оновлено)

doctor-medical-medicine-health-42273

Ректорка Національного медуніверситету ім. Богомольця Катерина Амосова заявила, що звернеться до суду через рішення комісії МОЗ про визнання її роботи незадовільною.

ОНОВЛЕНО

Міністерство охорони здоров’я України розпорядилося звільнити ректорку Національного медичного університету ім. О. Богомольця Катерину Амосову. Згідно з повідомленням, Амосова уранці 2 квітня під час брифінгу підписала відповідні документи щодо того, що вона ознайомлена з наказом.

«Заздалегідь було написано наказ про моє звільнення, який, мабуть, не доїхав до ректорату сьогодні лише по причині п‘ятничних заторів і скороченого робочого дня. В понеділок з 9-ої ранку буду чекати на цей документ, щоб одразу розписатися в його отриманні, разом із трудовою книжкою», — зазначила вона.

Ректорка пояснила свою неявку на засіданні тим, що «брати участь у цьому шоу було б мазохізмом».

«Позов на МОЗ до суду щодо звільнення лежить вже давно, і для його подачі бракує лише наказу…P.S. Тож, панове, до зустрічі в суді з приводу скасування вашого сьогоднішнього наказу», – додала вона.

53a4c6b-29662681-1972494702822605-2387446914939376191-o

30 березня комісія Міністерства охорони здоров’я визнала незадовільною роботу ректорки Амосової та рекомендувала розірвати контракт із нею.

Мінохорони здоров’я створило комісію для перевірки всіх обставин зриву іспиту «Крок 1. Стоматологія» у медуніверситеті Богомольця. На час роботи комісії — до 23 березня — прийнято рішення про відсторонення ректорки Катерини Амосової.

Нагадаємо, що МОЗ відсторонило ректорку НМУ імені О. Богомольця (оновлюється). А згодом ректорку знову відсторонили від посади.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus