Карта професій у громадському секторі: для молоді презентували буклет і заняття про кар’єру

imgonline-com-ua-Resize-G7FHrNaVV0mb


26 вересня на всеукраїнському форумі «МолоДійТе» у Тернополі презентували посібник для молоді «Твоє майбутнє у громадському секторі», а також матеріали занять для учнів 5-11 класів в межах всеукраїнського проєкту «Карта професій».

Посібник та заняття про кар’єру та професії в громадському секторі допоможуть молоді краще зрозуміти сферу та обрати напрям. З буклету «Твоє майбутнє у громадському секторі» можна дізнатися про:

  • особливості громадської діяльності в Україні та світі;
  • основні професійні напрями та кар’єрний шлях;
  • надихаючі історії успіху представників/ць провідних організацій;
  • де навчатися і як почати кар’єру;
  • корисні матеріали та посилання.

Розроблені заняття допоможуть вчителям, практичним психологам та молодіжним працівникам розповісти про професії громадського сектору в інтерактивний спосіб. Наприклад, провести обговорення, показати відео-ролик або презентацію з цікавими фактами про громадську сферу або ж провести практичну гру для підлітків.

Для кого буклет стане в нагоді?

Буклет стане в нагоді не тільки учням та батькам для свідомого вибору професії, а й вчителям/кам та молодіжним працівникам/цям, щоб проводити ефективну профорієнтаційну роботу з підлітками.

Тарас Деркач, координатор проєкту Career Hub каже, що важливо, аби більше молоді, обираючи професію, звертали увагу на користь суспільству, яку вони приносять своєю діяльністю.

«Буклет про кар’єру і професії в громадському секторі, який ми розробили спільно з нашими партнерами – дуже важливий. Платформа Career Hub намагається сприяти тому, аби молодь свідомо обирала професію, розвивала навички та будувала успішну кар’єру в Україні. А свідомий вибір можна зробити лише тоді, коли маєш розуміння сфери, в яку йдеш».

Раніше ми писали: В Україні випустили буклет про те, як студенти можуть відстоювати свої права

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus