Під час карантину люди почали працювати на годину довше

Cheerful girl in headphones waving her hand to friend during video-chattingПід час пандемії COVID-19 тривалість робочого дня у світі в середньому збільшилася на 48,5 хвилин – люди витрачають більше часу на онлайн-зустрічі та електронні листи.

Це досліджували науковці зі США.

Вони проаналізували поведінку 3,1 млн людей у 21 000 компаній у 16 містах Північної Америки, Європи та Близького Сходу протягом восьми тижнів до і восьми тижнів після введення карантинних обмежень.

Згідно з результатами, після переходу на віддалену роботу люди стали проводити більше робочих зустрічей та нарад в режимі онлайн, а також збільшили кількість учасників кожної наради.

Тривалість зустрічей скоротилася під час карантину на 20%, проте люди почали писати в 1,4 рази більше електронних листів колегам по роботі.

У деяких містах після послаблення карантинних обмежень люди почали працювати, як раніше, проте у Нью-Йорку, Сан-Хосе і в більшій частині Європи робочі дні залишалися довшими аж до травня.

«Є великі сумніви в тому, що звичайні правила роботи повернуться в найближчому майбутньому», – каже Джефф Польцер, професор Гарвардської школи і один з авторів дослідження.

Нагадаємо, науковці дослідили, що під час карантину люди більше хвилюються і гірше сплять.

Джерело: bit.ua

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus