Site icon STUDWay

Каньє Вест під ударом через звинувачення у сексуальних домаганнях

Каньє Вест

Каньє Вест. Фото - lux.fm.

Лорен Пішотта, колишня помічниця репера Каньє Веста, подала до суду на свого ексроботодавця, стверджуючи, що той надсилав їй непристойні повідомлення та намагався сексуально ображати.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», дівчина розповіла, що почала працювати з Вестом у липні 2021 року, під час підготовки до запуску його модної лінії Yeezy, а також співпрацювала з ним над кількома піснями. За цю роботу їй запропонували 1 млн доларів, з умовою бути доступною для виконавця 24/7. Пішотта також заробляла 1 млн доларів на OnlyFans, поки Вест не змусив її видалити акаунт, пропонуючи компенсацію у 2 млн доларів щорічно. Проте, за її словами, він так і не підвищив її зарплату.

Лорен Пішотта. Фото – lux.fm.

Після цього Вест почав надсилати їй вульгарні повідомлення та ділитися відвертими деталями сексуальних фантазій. Вона також стверджує, що отримувала інтимні фотографії співробітників Yeezy, як «чоловіків, так і жінок». У своєму позові вона описала інші інциденти, такі як мастурбація Веста перед нею та питання про розміри пенісів її хлопців. Коли вона відмовилася зустрічатися з ним чи займатися сексом, Вест за її словами дуже розлютився. Пішотту підвищили до керівника апарату декількох компаній Веста та призначили зарплату в 4 млн доларів, але через місяць вона була звільнена. Тепер вона вимагає компенсації за порушення контракту та вороже робоче середовище.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Каньє Вест хоче знімати порно з дружиною: Б’янка Цензорі у паніці.

Exit mobile version