КабМін дозволив працювати у звичному режимі початковим школам та дитсадкам в будь-якій зоні карантину

imgonline-com-ua-Resize-ODXPQs2uxqOHleb

Кабінет міністрів України дозволив початковим школам та дитсадкам працювати у звичному режимі, попри кількість вакцинованого від коронавірусу персоналу.

Відповідні зміни до постанови про карантинні обмеження внесли на засіданні уряду 22 вересня.

До цього садочкам та початковим школам дозволяли працювати у «жовтій» зоні, якщо від 80% персоналу отримали хоча б одне щеплення від коронавірусу. Для «червоної» зони цей рівень становив 100%.

Дитячі садочки, спеціальні заклади загальної середньої освіти та 1-4 класи загальноосвітніх шкіл зможуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм як при жовтому так і червоному рівнях карантинних обмежень.

«Маленькі діти мають бути максимально залучені в освітній процес, для цього їм треба займатись із викладачами офлайн, тобто відвідувати навчальний заклад.Ми пом’якшуємо вимоги до карантинних обмежень та дозволяємо дитячим садочкам та початковій школі працювати незалежно від рівня епіднебепеки.При цьому ми закликаємо викладачів зробити свідомий вибір та вакцинуватись від COVID-19. Адже якщо в закладі розпочнеться спалах – він буде закритий», – наголосив на засіданні уряду Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я.

Раніше ми писали: Карантин в Україні продовжено до 1 жовтня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus