Програма «Journalisten International» у Берліні

програма

Програма «Journalisten International» надає можливість студентам з України, Білорусі, Росії, Молдови, Південного Кавказу та Центральної Азії (зі спеціальностями германістика або журналістика, досвідом роботи в галузі журналістики, які володіють німецькою мовою) познайомитися з політикою, культурою, економікою Німеччини та з роботою ЗМІ в Німеччині. 

Програма включає в себе теоретичні семінари у Вільному Університеті Берліна, стажування в редакціях електронних та друкованих засобів масової інформації (6 тижнів) і тижневу подорож Німеччини.

Програма дає можливість студентам 1 і 2 років магістратури, а також останнього року навчання на спеціаліста за напрямами «журналістика» і «германістика» (обов’язкова наявність підготовки в галузі ЗМІ) підвищити свою професійну кваліфікацію і встановити контакти з колегами з Німеччини та інших європейських країн.

Здобувачі повинні дуже добре володіти німецькою мовою, оскільки вся програма буде проходити німецькою мовою.

Учасники отримують стипендію (750 €/місяць) та допомогу на дорожні витрати. Надається можливість жити недорого в гуртожитку.

На сайті jil.fu-berlin.de та на сайті DAAD шукайте більш детальну інформацію про програму та про необхідний пакет документів.

Дедлайн для подачі на програму 2016 року (з липня по вересень) – 22 листопада 2015 року.

Фото: соцмережі

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus