Питання та відповіді на співбесіді: частина шоста

питання_та_відповіді_на_співбесіді_6

«Студвей» уже розповів вам про те, як шукати роботу, підготуватися до співбесіди з роботодавцем, оформити своє резюме, а також про найпоширеніші помилки тих, хто шукає роботу. Наразі пропонуємо вам сьому частину підбірки питань співбесіди і порад, як правильно відповідати на них.

Питання на співбесіді при прийомі на роботу №9.

– Розкажіть про робочий випадок, коли ви помилилися, ситуацію, якої ви соромитеся. / Розкажіть про свої невдачі, промахи. / Опишіть конфліктну чи проблемну ситуацію на роботі і як ви з нею впоралися. / Опишіть важку проблему, з якою доводилося зіштовхнутися на роботі, і як ви її вирішили. / Розкажіть про ситуацію, коли ви зіштовхнулися з нерозумінням колег, конфліктом у колективі. Чи вдалося вирішити конфлікт?

Правильна відповідь:

Тут на співбесіді важливо розказати не тільки про ситуацію, коли ви помилилися й не досягли того, чого хотіли, а й вказати, які уроки ви з цього винесли для себе, як вдалося виправити ситуацію, що ви робили, щоб вона більше не повторилася. Можете перейти на розповідь про те, як загалом ви вмієте давати раду будь-яким труднощам. Підготуйте кілька прикладів — це не обов’язково мають бути розповіді про найбільші невдачі. Найважливіше, щоб разом із проблемою ви надали спосіб її вирішення, а краще кілька.

Після вашої відповіді на це питання на співбесіді має бути зрозуміло: життя без проблем не буває, але усе можна вирішити. І вам завжди вдається це зробити.

Поширені помилки:

  1. У жодному разі не звинувачуйте в невдачі інших людей і не кажіть, що це був невдалий збіг обставин.
  2. Контролюйте емоції: не розказуйте про ситуацію зі сльозами на очах, описуйте її впевнено, як хороший досвід.
  3. Не кажіть, що ніколи не помиляєтеся.

Реклама

Питання на співбесіді при прийомі на роботу №10.

– Чим ви любите займатися у вільний час? / Які у вас хобі та інтереси?

Професійному рекрутеру хобі може розказати про вас дуже багато. Наприклад, якщо ви любите екстрим — ви схильні йти на ризик, а якщо вам до вдопоби збирати пазли — ви посидюча та прискіплива людина.

Якщо ви розповідатимете про своє хобі, будьте готові розказати, чому ви його обрали, чим воно вам подобається. Можливо, рекрутер навіть запитає вас про щось зі сфери ваших зацікавлень (для перевірки).

Правильна відповідь на питання:

Просто відповідайте роботодавцю чесно, навіть якщо у вас немає хобі, розкажіть, як проводите вільний час. Усе актуальнішим стає дотримання здорового способу життя, тому, якщо ви ходите у фітнес-клуб, басейн чи на пробіжку, це плюс.

Поширені помилки:

Дуже часто претендент на посаду сприймає це питання на співбесіді як зайве та некоректне. Дехто навіть може розізлитися чи посперечатися з рекрутером або просто сказати, що він не має хобі. Такий розвиток події розчарує рекрутера та зіпсує його враження про вас.

Далі – Питання та відповіді на співбесіді, частина сьома.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus