6 найкрутіших ІТ-конференцій Європи 2017

IT

Хотів би випити кави з Марком Цукербергом? Чи перетнутися в ліфті з Ілоном Маском? А може, зустріти свого бізнес-янгола прямісінько у фойє? Така можливість випадає щокілька місяців, адже топові IT-спеціалісти часто збираються разом: людей послухати, себе показати. Підібрали для тебе найкрутіші європейські тек-конференції 2017, куди однозначно варто поїхати, якщо хочеш знайти роботу, набратися нових знань і контактів.

1. Web Summit 2017: найбільша технологічна платформа Європи

Коли: 6-9 листопада 2017 року
Де: Лісабон, Португалія
Скільки: 85 $ – 850 $

Ця конференція збирає під одним дахом приблизно 60 000 людей і однозначно є законодавцем у світі ІТ. Потрапити туди варто хоча б тому, що минулого року на аналогічному веб-саміті у Барселоні побували засновники Tesla, Twitter та Instagram, Netflix i General Electric. За концентрацією ідей, розробок і цікавих знайомств це така собі Кремнієва долина на кілька днів. А ще на ІТ-конференції завжди приїздять рекрутери у пошуках свіжої крові.

Лоукости до Португалії із сусідньої нам Польщі коштують прийнятно навіть для студентського гаманця. А якщо вже зараз перейти за цим лінком і ввести імейл, на скриньку прийде промо-код, за яким особа жіночої статі (особлива політика гендерної рівності серед організаторів) може придбати квиток із 90% знижкою (усього за 85 $). Тож як мінімум варто зареєструватися.

Реклама

2. IoT Tech Expo: найбільша презентація розумних речей

Коли: 1-2 червня 2017 року
Де: Берлін, Німеччина
Скільки: 0 $ – 995 $

Інтернет речей – це коли улюблена кавоварка починає робити каву, щойно ти прокинувся, настільний годинник показує останні новини, а звичайнісінька кулькова ручка копіює твої ідеї не лише на папір, а й одразу у смартфон. Уже є навіть окрема філософія «enchanted objects». Вона передбачає, що в майбутньому звичні речі зовні залишатимуться незмінними, однак ставатимуть розумними та високотехнологічними.

Щось подібне чекає на тебе і на виставці Інтернету речей у Берліні. Реєстрація безкоштовна, а якщо ж ти хочеш відчути себе VIP-гостем, обирай план до смаку на сайті.

write

3. Viva Technology: для реалізації задуманого

Коли: 15-17 червня 2017 року
Де: Париж, Франція
Скільки: 850 $ і 85 $

А от після Інтернету речей одразу можна летіти до Парижу по «стосунки, які змінять бізнес і суспільство вже завтра». Саме так позиціонує себе паризька конференція з приблизно 45 000 відвідувачів.
Обов’язково збирайся туди, якщо запускаєш стартап або ж маєш гідну розробки ідею. На конференції зможеш продемонструвати її, представити лідерам думок і журналістам у вигляді короткої презентації або ж взяти участь у акселераційних програмах.

P.S. І запитай у Дена Шульмана, коли нарешті вони з Максом Левчиним запустять PayPal в Україні.

4. The Next Web: незвичайна тек-конференція

Коли: 18-19 травня 2017 року
Де: Амстердам, Нідерланди
Скільки: 149 $ для студента

The Next Web – це платформа для новітніх медіадосліджень. Мета – розвиток технологій через дослідження, новини і власні події. Конференція позиціонує себе як щось якісно відмінне і збирає разом топ-спікерів, представників найбільших компаній. А ще – поєднує навчання та нетворкінг із розвагами.

Для студентів The Next Web має спеціальну пропозицію – 149 $ за два дні конференції. Звучить спокусливо, оскільки квиток для ранніх пташок коштує майже в 4 рази дорожче.

хлопець

5. Startup Weekend: зустріч інноваторів

Коли: різні дати
Де: різні міста
Скільки: залежить від локації

Google for Entrepreneurs, Startup Weekend – це такі собі воркшопи для стартаперів. Протягом трьох днів команди зустрічаються, розробляють свої проекти і представляють їх експертам. Після реєстрації будь-хто може представити свій проект або приєднатися до існуючого. Активна розробка концепту і навчання завершується п’ятихвилинним пітчингом ідеї.

За свою історію Startup Weekend сформували близько 23 000 команд, а взяти участь можна фактично щовихідних – просто оберіть локацію до смаку.

6. iForum: де не потрібна віза

Коли: 25 травня 2017 року
Де: Київ, Україна
Скільки: 590 грн

Хоча приставку «най» приміряє до себе кожна друга українська ІТ-конференція, усе ж наважимося залишити це звання за iForum. Подія щорічно збирає приблизно 7 000 українців та іноземців, які цікавляться новітніми технологіями. Кілька потоків, цікаві змагання для стартапів, стенди із розробками – якщо візи немає, можна поставити собі програму-мінімум і обмежитися Києвом.

Інвестиції в освіту і нетворкінг ніколи не будуть марнотратством. Можна жалкувати, що забагато зволікав, мало працював або не відвідав 25 областей до 25 років, але точно не про квиток на ІТ-конференцію. Тож не гай часу!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus