Кіровоградська льотна академія проводить ІТ- та ЕКО-фестиваль

iteco

12 квітня у Кіровоградській льотній академії пройдуть два фестивалі, які будуть цікаві програмістам та екологам – ІТ- і Еко-фестиваль.

Під час феставалів у вас буде можливість представити свої власні проекти, дізнатися, що про них думають інші, прийняти участь у конкурсах та хакатоні, знайти однодумців, відомо з сайту академії.

Їхня програма включає:

  • Семінар Еко-Альянсу і ІТ-Альянсу. Можна буде поспілкуватися з представниками організацій, що входять в Альянси і намітити шляхи взаємовигідного співробітництва.
  • Науково-практичну конференцію, тематика якої охоплює актуальні питання 4ї промислової революції. За її підсумками буде видано збірник тез.
  • Експо-зал. Тут можна буде представити свою комп’ютерну программу, готову чи у розробці, стартап чи сервіс. Почути відгуки відвідувачів, отримати перших клієнтів або розширити ділові зв’язки.
  • Лекторій. Можна буде виступити з доповіддю та поділитися цікавим досвідом, показати презентацію про свою сферу діяльності, дати поради новачкам.
  • Хакатон. Спеціально для бажаючих створити оригінальне технічне рішення в стислі терміни ми підготували цікаве завдання. Як показав Global Game Jam, таких бажаючих знайдеться багато.
  • Турнір з комп’ютерних ігор. Для бажаючих відпочити, повеселитися і показати індивідуальну або командну майстерність.
  • Майстер-класи. Для бажаючих навчитися чомусь новому.
  • Запошуються також працівники ІТ-компаній, які хочуть поділитися досвідом, провести лекції та майстер-класи для учасників.

Участь є безкоштовною, але необхідна реєстрація на ІТ-фестиваль тут та на ЕКО-фестиваль тут.

Звертайтеся з питаннями щодо ІТ-фестивалю – Олексій Ізвалов (izvalov.klanau@gmail.com), Еко-фестивалю – Світлана Бондарчук

Нагадаємо Кіровоградська льотна академія візьме участь у NASA Space Apps Challenge 22-24 квітня. Тут учасникам потрібно буде створити програму, пов’язану з космічними технологіями. Це буде перший виш, що проведе такого роду захід.

Фото: cоцмережі

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus