ІТ-академія від компанії SoftServe: правильний старт успішної кар’єри

annie-spratt-hCb3lIB8L8E-unsplash

Погодьтеся, ще кілька років тому, щоб претендувати на успішну ІТ-кар’єру потрібно було бути або дуже талановитим, або ж проходити навчання за кордоном.
Якість ІТ-освіти в Україні хороша, однак навчальні програми не досконало продумані, і, на жаль, не часто оновлюються. Та все змінилося відколи за підготовку майбутніх спеціалістів взялися вузькопрофільні фахівці – гіганти у сфері ІТ, такі як компанія SoftServe.
Здобувши відмінну репутацію в Україні та закордоном, SoftServe успішно запустили повноцінну ІТ-академію, на базі котрої готують конкурентних професіоналів. Вже більш як 5000 осіб отримали сертифікат про закінчення навчання, та активно будуть свою кар’єру.

Що пропонує ІТ-академія потенційним студентам?

SoftServe – це прогресивна ІТ-компанія, що відома не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Її офіси розташовані у дев’ятьох країнах світу та налічують вже три десятки філіалів.

Компанія об’єднує понад 9000 працівників, кількість яких щороку зростає. Аби набирати в штат справді перспективних професіоналів, SoftServe створили повноцінний університет, де навчають студентів, як з нуля так і тих, хто вже отримав певну освітню базу.

Станом на сьогодні, особливою популярністю користується один з підрозділів університету – ІТ-академія. Все через можливість підібрати вид навчання під власні потреби і побажання.

Є як короткі інтенсивні курси, так і більш довготривалі навчальні програми. Умовно, можна виділити наступні види навчання, детальніше тут:

 • Базовий курс. Це ідеальний варіант для тих, хто лише придивляється до галузі і не знає точно, у ролі кого хотів би побудувати свою кар’єру.

  За два місяці навчання студенти отримають цінні теоретичні та практичні знання, і повний екскурс по ІТ-сфері – особливості тієї чи іншої спеціалізації та про нюанси професії.

  Нерідко зваживши всі за та проти студенти повністю вирішують змінити профіль, або ж відкривають у собі нові таланти.

 • Поглиблений курс. Таке навчання триває на порядок довше і воно покликане вдосконалювати та прокачувати вже наявні знання. Студенти проходять поглиблену навчальну програму по тій чи іншій спеціалізації.
 • Марафон. Дуже цікавий формат навчання з кодування. Це так званий інтенсив, що проходить під керівництвом ментора. Успішно завершивши марафон, студенти можуть додатково пройти сертифікацію. Шанси на вдале працевлаштування у випускників цього курсу дуже високі.

Також, ІТ-академія пропонує кілька місячне стажування для перспективних кадрів. Це відмінний досвід, і хороший шанс залишитися у колективі вже на постійній основі.

Реклама

Чи можна пройти сертифікацію в компанії SoftServe?

Все більше роботодавців значно охоче розглядають резюме того кандидата, що пройшов сертифікацію.

Це процес підтвердження власної кваліфікації, технічного рівня та рівня володіння англійською мовою. Отримати такий сертифікат можна і у компанії SoftServe. Серед доступних напрямків: .NET, JAVA, WEB UI, QC, PYTHON, TAQC.

Для чого потрібен сертифікат:

 1. Це хороший шанс швидше знайти роботу.
 2. Можливість виділити себе з-поміж інших кандидатів.
 3. Точно знати свій рівень та свої можливості.
 4. Претендувати на достойну роботу, що відповідає вашим знанням.

Постійне самовдосконалення та навчання є обов’язковими для ІТ-спеціаліста. Галузь надто стрімко розвивається, і виграє той, хто володіє найактуальнішою інформацією.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus