Українсько-німецький історичний проект шукає студентів

проект

Студентів-істориків запрошують до участі у спільному українсько-німецькому проекті, який зосереджений на питаннях дослідження громадської самоорганізації часів Євромайдану.

Проект здійснюється КНУ імені Тараса Шевченка (історичний факультет) спільно з Університетом Людвига-Максиміліана у м. Мюнхен (Вища школа досліджень Східної та Південно-Східної Європи). Тема звучить так: «Нова солідарність в Україні. Досвід громадської самоорганізації під час Євромайдану 2013-2014 років» («Neue Solidarität in der Ukraine. Erfahrungen von zivilgesellschaftlichen Selbstorganisationen während der Euromaidan- Revolution 2013-2014»).

Проект буде присвячено вивченню досвіду постання та діяльності громадських рухів та ініціатив в Україні під час подій Революції Гідності 2013-2014 рр. та нинішнього російсько-українського конфлікту на Сході України.

Він полягатиме у записах спільною українсько-німецькою молодіжною групою відео-інтерв’ю з учасниками громадських організацій, суспільних ініціатив та активістами протестних рухів в Україні, а також з представниками української громади Німеччини. У ході проекту також матимуть місце спільні семінари та дискусії німецьких та українських учасників/ниць, екскурсії та інші культурні заходи.

Проект буде здійснено у жовтні-листопаді 2015 р. Він включатиме тижневі програми спільної роботи українсько-німецьких груп відповідно у Києві (23-31 жовтня) та Мюнхені (25 листопада – 3 грудня).

У проекті братимуть участь по 7 студентів з українського та німецького боку.

Витрати на поїздку, проживання та харчування в Німеччині будуть покриті коштом проекту.

Умови участі у проекті: вік до 27 років, знання англійської мови (додаткова німецька дуже вітається), наявність закордонного паспорту.

Від учасників очікується активна участь у дискусіях та інших заходах проекту, написання есе за результатами участі у проекті (із подальшим розміщенням їх на інтернет-блозі як офіційному інформаційному ресурсі проекту).

Відбіркова співбесіда відбудеться 11 вересня 2015 р. з 10-00 год. в ауд. 349. Для участі у співбесіді прохання до 9 вересня 2015 р. надіслати CV та мотиваційний лист (до 1 сторінки тексту), складені німецькою або англійською мовами на адресу проекту:
uanewsolidarity@gmail.com

Більше інформації про щодо проекту тут.

Фото: stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus