Ірина Горова розкрила правду про розлучення Дорофєєвої та Дантеса

Володимир Дантес та Надя Дорофєєва

Продюсерка висловилась про один з найбільш обговорюваних випадків у шоубізнесі останніх років – розлучення Дорофєєвої та Дантеса, а також її несподіваний роман і шлюб із другом родини Мішею Кацуріним.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», багато хто вважав, що ця любовна історія була з піар-контекстом та елементами хайпу. Проте Іра запевняє, що їх команда не користується жодними піар-інструментами, особливо «чорними». Як стверджує продюсерка, вони поважають особисте життя артистів:

«Моя стратегія не передбачає чорного піару. На мо думку, подібний піар на початковому етапі збільшує віральність інформації, але в довгостроковій перспективі є негативним. Якщо постійно використовувати чорний піар, то тебе з часом будуть негативно сприймати. А якщо працювати над своєю стратегією в сучасному контексті без маніпуляцій, то з часом вдасться створити бренд саме таким, яким ти хочеш».

За її словами, чорний піар не є частиною стратегії їхнього лейбла та вони ніколи не вдавалися до таких методів.

«Усе, з чим стикаються наші артисти у житті, я не коментую та не втручаюся. Варто зрозуміти, що в житті кожного може трапитись різне. Ми намагаємося не розкручувати ці історії, а навіть замовчуємо. Я категорично проти роздуття пліток. Піар це про благодійність, цікаві проєкти, якісний контент та релізи альбомів. Надія зараз сама пише пісні, продюсує власний проєкт, тому ми концентруємося на цьому»,

– підсумувала Ірина.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про несподіваний дует: Надя Дорофєєва та Міша Лебіга здивували шанувальників спільною піснею.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *