Ініціатива «Атом для життєлюбів» допомагає змінити професію у будь-якому віці

imgonline-com-ua-Resize-eWuSEYTu1sSj

Український онлайн-університет Atom спільно з благодійним фондом «Життєлюб», що займається організацією дозвілля та наданням адресної допомоги людям старшого віку, запускає ініціативу «Атом для життєлюбів».

Мета проєкту — показати доступність освіти і можливість зміни професії в будь-якому віці.

Найактивніші життєлюби отримають можливість безкоштовного навчання за такими напрямками, як трафіколог, інвестор, тільдолог.

Для того щоб взяти участь в програмі, необхідно заповнити Google-форму.

Наявність попереднього досвіду не є обов’язковою, головне — мінімальні навички використання комп’ютера і бажання вчитися. Організатори ініціативи оберуть по 7 осіб на кожен з 3 напрямків.

Підготовка буде здійснюватися за такими програмами:

Спеціаліст з налаштування реклами fb+inst

Тильдолог: спеціаліст з розробки сайтів на Тильді

Інвестор: основи фінансової грамотності та інвестиції в IPO

Ознайомитися детальніше з особливостями кожної з трьох професій можна за посиланням.

Методики гейміфікації і відеолекції на YouTube забезпечують ефективний навчальний процес навіть для найдоросліших студентів. Особливістю університету Atom є можливість заробітку вже під час навчання.

Проєкт «Атома» вирішує важливу задачу — перекваліфікацію дорослих людей під сучасні реалії світу. Для багатьох життєлюбів він може стати чудовою нагодою отримати нові навички та продовжити свою професійну діяльність”, — прокоментувала Тіна Михайлівська, керівниця і співзасновниця БФ “Життєлюб”.

Програми Atom розраховані на студентів, які хочуть опанувати нову професійну навичку або розглядають альтернативні спеціальності як додаткове джерело доходу з перспективою переходу в основне. Трансформаційний підхід до навчання допомагає студентам одночасно розвивати soft і hard skills, незалежно від віку і попереднього досвіду.

Мобільна концепція дозволяє вчитися онлайн, консультуватися з кураторами з приводу навчального процесу, пошуку клієнтів і монетизації отриманих знань.

Про організаторів

Український онлайн-університет Atom був заснований експертами в діджитал-маркетингу Сергієм Хорунжим і Вадимом Короленко. Проєкт пропонує трансформаційні освітні програми у сфері діджитал. Atom активно просуває нові стандарти освіти і співпрацює з вищими навчальними закладами. На даний момент університет уклав партнерство з Центрально-Європейським університетом та з Міністерством освіти України. Після закінчення навчання кожен учень отримує сертифікат міжнародного зразка.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus