Безкоштовні онлайн-ресурси для створення інфографіки

«Студвей» підготував підбірку безкоштовних онлайн-ресурсів, які допоможуть створити інфографіку на потрібну тему, намалювати інтерактивні графіки та навіть візуалізувати резюме.

Infogr.am

Простий 3-кроковий сервіс: оберіть шаблон, графічно унаочніть дані та поділіться інфографікою із друзями та знайомими. Infogr.am – це інструмент, який найбільше підходить для створення схем, графіків і карт. Великий плюс − можливість завантажити фото й відео, аби зробити свою інфографіку інтерактивною.

infogram

Дані готової роботи вносяться в таблицю, в якій будь-коли можна проводити редагування. Вбудований генератор автоматично оновить інфографіку.

Реклама

Easel.ly

У ресурсі Easel.ly зібрано десятки безкоштовних шаблонів для створення інфографіки на будь-яку тему. Усі вони піддаються редагуванню, тому навіть із найбільш далекого до вашої теми зображення можна зробити потрібну візуалізацію. Easel.ly містить бібліотеку заготовок: графіків, стрілок, зображень, блок-схем, шрифтів і колірних палітр. Їх можна додавати та видаляти залежно від потреби. Сервіс максимально простий у використанні.

easelly

Vizualize.me

Програма, яка допоможе перетворити ваше резюме на цікаву інфографіку. Ресурс пропонує шаблони, у яких інформацію про себе можна викласти у вигляді зрозумілої структурованої схеми, виділивши ключові цифри та факти. Також можна переглянути резюме у вигляді інфографіки інших користувачів.

Vizualize.me діє за принципом конструктура. Тут присутня функція синхронізації кар’єрних даних із профілю у LinkedIn.

i3

Venngage

Простий у користуванні ресурс, у наборі додаткових можливостей якого − використання анімації та завантаження фонів і картинок із зображенням бренду.

i2

Dipity

Онлайн-сервіс для створення інфографіки з можливістю розміщення готового продукту на сторонніх сайтах.

Ця програма особливо зручна для розробки інфографіки-хроніки. Є функція додавання схем, фото, а також відеороликів, аудіозаписів, календарних позначок і навіть гіперпосилань.

dipity2

Draw.io 

Один із найзручніших і найпростіших безкоштовних ресурсів для створення діаграм і блок-схем. На сайті доступні різноманітні шаблони структур і форм. Draw.io також можна використовувати для створення графіків та UML-моделей.

Підтримується функція експорту готових схем, а також опція синхронізації з Google диском.

infodr

Spritesapp

Зручний онлайн-сервіс для тих, хто хоче зробити свою презентацію цікавою. У Spritesapp є можливість створення інфографічних презентацій, а також опція CSS-анімації. Ресурс орієнтований на мобільну інфографіку, тому зображення добре масштабується.

spritesapp-2

Stat Planet

Програма, через яку можна створювати інтерактивні візуалізації та статичні зображення. Специфіка сервісу – доступ до різногалузевих даних з усього світу.

Stat Planet спеціалізується на інтерактивних мапах.

i6

Wordle

Ресурс для створення словесних візуалізацій. Wordle працює максимально просто: вам треба ввести обране слово/словосполучення/речення і обрати дизайн. Тут зібрано десятки способів унаочнити дані, що дозволяють змінювати шрифт і колір.

wordle-from-another-site

Сусіди

Програма, створена для тих, хто хоче перетворити оголошення з пошуку чи здачі квартири у просту та зрозумілу інфографіку. Наразі сервіс пропонує лише 1 шаблон, проте в ньому можна редагувати практично все. Укінці інфографікою можна поділитись із друзями в соцмережах.

Зображення: скріншоти.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus