Стали відомі імена власників квартир НАУ

лакшері мен

Експерт української кампанії за боротьбу з корупцією «Чисті виші» Ілля Кротенко оприлюднив на своїй сторінці у Facebook дані про власників двох квартир, украдених у Національного авіаційного університету в 2006 році. Ними стали колишній ректор Микола Кулик та колишній проректор і голова Вченої ради Ярослав Козачок.

Раніше Ілля Кротенко провів розслідування кримінальних махінацій у НАУ. У його матеріалі йдеться, зокрема, і про афери вишу з державним будівництвом. Так, за останні 10 років НАУ уклав кілька сумнівних інвестиційних договорів, пов’язаних із забудовами та реконструкціями. Нові результати свого дослідження Ілля оприлюднив на сторінці у соцмережі Facebook.

В Аудиторському звіті МОН ідеться про те, що внаслідок укладання певних інвестиційних договорів та здійснення господарських операцій «навчальним закладом не отримано матеріальних активів у вигляді… квартир, вартість яких на 01.01.2015-го розрахунково становить 28 млн 828 тис. 856 грн.». Одним із об’єктів стала забудова за адресою вул. Лебєдєва-Кумача, 5. За умовами договору між забудовником і університетом, останній так і не отримав на баланс в 2006 році 43 квартири, які мали йому відійти.

перелік квартир

В квартирі №313 живе колишній ректор НАУ Кулик Микола Сергійович. Про це можна зробити висновок з першої сторінки ухвали Печерського районного суду м. Києва.

квартира ректора

В іншій квартирі №462, судячи з документу, який він свого часу сам і оприлюднив, проживає колишній проректор НАУ та голова Вченої ради Козачок Ярослав Вікторович.

квартира Козачка

За словами автора, розв’язання проблеми Національного авіаційного університету стане для команди Міносвіти випробуванням, яке покаже готовність міністерства до реальної боротьби із корупцією.

Фото: facebook.com, italyluxuryhotel.it.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus