Ілон Маск запускає онлайн-школу, щоб навчити дітей будувати ракети

hrk_d_850 Американський підприємець Ілон Маск започаткував онлайн-школу Astra Nova School, де діти 8-14 років вивчатимуть ракетобудування, віртуальну реальність та 3D-моделювання.

Учні школи вичатимуть однакові предмети, незалежно від віку. Уроки проходитимуть раз на тиждень по четвергах.

Щоб вступити у школу, дітям потрібно написати есе про свої захоплення і пройти одне з п’яти завдань. Наприклад, їм потрібно запропонувати, як наповнити експонатами віртуальну арт-галерею чи обрати кращих астронавтів для першої місії на Марс.

Також вступникам потрібно проглянути коротке відео на тему промислового забруднення і визначити, хто в цьому винен. Правильної чи неправильної відповіді немає. Адміністрація школи просто хоче перевірити, як діти вирішують етичні дилеми.

Astra Nova School – це вже другий освітній проект Ілона Маска. У 2016 році він також заснував школу Ad Astra, де безкоштовно навчались його діти та діти деяких працівників компанії SpaceX. Потім туди могли вступити діти з інших сімей.

У школі працювали над створенням роботів, обговорювали ядерну політику та планували, як протистояти ризикам штучного інтелекту.

Навчання у Astra Nova School розпочнеться у вересні 2020 року. Учням потрібно заплатити $7,500, щоб відвідувати уроки протягом року.

Раніше Ілон Маск казав, що університет потрібен для розваг, а не для навчання.

Джерело: Media Sapiens

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus