Все, що потрібно знати про IELTS

Спецпроект з British Council про систему тестування англійської
Що треба знати про IELTS
Що таке IELTS
Це міжнародна система тестування англійської мови для тих, у кого англійська не є рідною. IELTS створили й підтримують Кембриджський університет, Британська рада та організація IDP Education Australia.
щороку складають
3 млн
тестів
визнають понад
10 000
організацій з усього світу
Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин і поширення освітніх можливостей.
Для чого він потрібен?
Сертифікат Academic IELTS використовується для вступу в школи, коледжі й виші Великої Британії, Канади, Австралії, Ірландії, Нової Зеландії, ПАР, США та інших країн, де викладають англійською мовою (загалом понад 8 000 навчальних закладів у 140 країнах світу).
Academic IELTS для вступу до шкіл, коледжів та вищих навчальних закладів у 135 країнах
General Training IELTS для тих, хто бажає імігрувати
Мати сертифікат General Training IELTS обов'язково для всіх, хто бажає іммігрувати до Канади, Австралії, Нової Зеландії чи Великої Британії за системою професійної міграції.
Де і скільки це коштує?
Скласти тест можна в Києві, Львові, Дніпрі, Тернополі, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Черкасах.
Вартість складання тесту в
Україні – 3 750 ₴.
Процедура складання
Тест IELTS можна складати на папері або на комп'ютері. У залежності від обраного формату, ви відповідатимете на запитання частин аудіювання, читання та письма на папері або на комп'ютері. Зміст, структура та заходи безпеки залишаються незмінними в обох версіях тесту.

Усну частину приймає екзаменатор. Розмову викладача з учасником записують для процедури оцінювання і на випадок апеляції.
У разі запізнення тебе можуть не допустити до тесту
Тест складається з чотирьох модулів: Listening, Reading, Writing і Speaking. Розмовний модуль (Speaking) і модуль зі слухання (Listening) однакові в Academic і General. Читання (Reading) і письмо (Writing) відрізняються за складністю залежно від версії тесту.
Під час Listening можна робити нотатки
Електронні пристрої та їжа заборонені (окрім води)
Можна виходити до вбиральні
Тест триває 2 години 45 хвилин
Матеріали за темою