Як скласти IELTS на комп’ютері

workspace (1)

Розповідаємо про переваги і нові можливості комп’ютеризованого IELTS разом із British Council Ukraine.

Не обов’язково бути «techie», щоб скласти міжнародний екзамен з англійської мови на комп’ютері. IELTS у комп’ютеризованому форматі – це альтернатива паперовому тесту, яка тепер доступна і в Україні.

Як зрозуміти, що комп’ютеризований IELTS – це твій варіант?

 • Тобі зручніше друкувати, ніж писати від руки.
 • Ти почуваєшся впевненіше, працюючи за комп’ютером.
 • Не хочеш витрачати час на підрахунок слів і перегортання паперу.
 • Віддаєш перевагу сучасним приміщенням, де менше людей і більше особистого простору.
 • Хочеш отримати результати вже через 5-7 днів.

Переваги складання IELTS на комп’ютері

ielts1Легше редагувати текст. Не потрібно креслити чи замальовувати зайві букви й речення. Клавіша «Backspace» допоможе тобі навести лад у думках, а екзаменаторам – зрозуміти написане.

Автоматичний підрахунок слів. Це значно знизить рівень стресу, адже не потрібно переводити увагу на сторонню справу.

Допомога. У правому верхньому кутку вікна з онлайн-тестом є кнопка «Help», натиснувши яку ти отримаєш детальну інструкцію з поясненнями, як працює IELTS на комп’ютері.

Підкреслення та нотатки. В комп’ютеризованому форматі IELTS можна так само виділяти текст і навіть робити нотатки. До того ж свої відповіді та ідеї можна записувати на папері, а вже потім переносити в комп’ютер.

Почерк не має значення. Можна не хвилюватися, що екзаменатори не зрозуміють написаного тексту. Якість ручки і колір чорнил теж не матимуть ніякого значення.

Не потрібно перегортати сторінки. Комп’ютерний екран поділено на два блоки: текст і відповіді до нього – тому під час виконання завдань не доведеться зайвий раз перегортати сторінки.

Зручне екзаменаційне приміщення. Кабінет розрахований на 14 осіб, а місця відокремлені спеціальними панелями. Кожен матиме окремий комп’ютер і власні навушники для виконання завдань із «Listening».

Незмінний формат Speaking. Усну частину складають сам на сам із сертифікованим екзаменатором. Формат говоріння однаковий як для електронної, так і для письмової частини. Більше того, час проведення цієї частини можна обрати в онлайн.

«I was one of the first computer-delivered IELTS takers in Ukraine, and it’s very exciting! New format is a great benefit for people who cope well with computers. In the office everything was excellently prepared and comfortable. At the day of the test, I went to the office, took a place and got the instructions. Time went fast and everything was fine», – Oleksandr Lebid

Чому це може бути незвично?

ielts3 У новому форматі IELTS немає паперових бланків для відповідей та аркушів із завданнями. Усі виправлення та підкреслення доведеться робити на комп’ютері. На сайті British Council можна знайти детальні відео з візуалізацією та поясненнями.

Також треба звикнути до клавіатури та екранного формату завдань, але це не проблема для тих, хто заздалегідь ознайомився з тестом.

Як скласти IELTS на комп’ютері крок за кроком

 1. Зрозуміти структуру і формат тесту (корисні відео з поясненнями).
 2. Обрати тип тесту: General або Academic.
 3. Зареєструватися.
 4. Обравши цей формат, ти зможеш скласти модулі «Listening», «Reading» і «Writing» в один день.
 5. «Speaking» можна скласти в той самий або інший день.
 6. Отримати результати через 5-7 днів (формат результатів однаковий і для паперового, і для комп’ютеризованого IELTS).

«Я радий оголосити про запуск комп’ютеризованої версії тесту IELTS Британською Радою в Україні. Можливість складати IELTS на комп’ютері покращить досвід проходження тесту. До того ж відтепер його можна складати в нашому новому сучасному приміщенні в центрі Києва та обирати найбільш зручний час, оскільки тест проводиться щотижня. Вже 18 років ми надаємо послуги з тестування IELTS в Україні та підтримуємо тисячі кандидатів, аби перед ними відчинялися двері провідних навчальних закладів по всьому світу й вони могли розвивати свої кар’єрні можливості», – Саймон Вільямс, Директор Британської Ради в Україні

ielts3

Офіційні ресурси для підготовки до IELTS

У мережі «гуляє» багато фейкових платформ із неправдоподібними завданнями. Для підготовки до електронного IELTS можна скористатися офіційними тестовими завданнями від British Council.

Ось іще декілька корисних безкоштовних ресурсів:

Якщо тобі цікаво, який формат тесту обрати, то можеш клікати сюди, сюди і сюди.

Комп’ютеризований тест IELTS – це додаткова можливість від British Council, яку визнано в усьому світі. Тест можна скласти в новому приміщенні Британської ради на вул. Жилянській, 29, у Києві. Більш детальна інформація – на сайті Британської Ради в Україні.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus