Хто справжній власник тіар Кейт Міддлтон: розкрито важливі деталі про королівські прикраси

Кейт Міддлтон та принц Вільям

Хоча Кейт Міддлтон неодноразово вражала публіку розкішними прикрасами, виявляється, більшість з них не є її власністю Цей факт знову став темою для обговорення після того, як на бенкеті з’явилася Софі Вессекська, дружина принца Едварда, в одній з королівських тіар.

За даними STUDway із посиланням на «Фокус», на заході на честь імператора та імператриці Японії Софі сяяла в тіарі Lotus Flower, яка раніше прикрашала голову Кейт Міддлтон на дипломатичному заході у 2022. Цього разу принцеса Уельська пропустила захід через те, що лікується від онкології. Поява Софі Вессекської в королівській тіарі змусила багатьох задатися питанням: кому ж належать ці коштовності? Експертка з королівських ювелірних виробів Лорен Кіна пояснила, що Кейт не володіє тіарами, які вона носить. Їй їх позичають монархи: спочатку королева Єлизавета II, а тепер Чарльз III та королева Камілла.

Виявляється, королівська сім’я рідко дарує коштовності своїм членам, залишаючи їх у своїй колекції. Принцеса вперше з’явилася в тіарі на своєму весіллі з принцом Вільямом у 2011. Їй тоді позичили тіару Cartier Halo, подаровану Єлизаветі II її батьком. Згодом принцеса Уельська носила тіару Lotus Flower, тіару Lover’s Knot, яка раніше була у власності принцеси Діани, а також тіару Strathmore Rose. Всі ці тіари Міддлтон отримувала в оренду від членів королівської сім’ї.

Отже, хоча Кейт сяє в розкішних прикрасах на публічних заходах, більшість з них їй не належать. Це підкреслює традиції британської монархії, де коштовності залишаються частиною королівської колекції, а не особистої власності її членів.

Нагадаємо, раніше Кейт Міддлтон розповіла про свій стан після хіміотерапії: «Приймаю кожен день таким, як він є».

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *