Site icon STUDWay

High Heels танці: що потрібно знати про цей вибуховий танцювальний тренд

High Heels

Фото - vikna.tv.

З розвитком сучасного танцю з’являються нові напрямки й одним з популярних став High Heels – танець, в якому рухи виконуються на високих підборах. Дізнайтеся більше про цей напрямок у нашому матеріалі та зрозумійте, для кого він найкраще підходить.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «vikna.tv», High Heels танці – це вид танцю, в якому використовуються високі підбори. Цей танець спрямований на розвиток сексуальності, упевненості, чуттєвості та жіночності. Винахідницею цього напрямку є хореографка з Лос-Анджелеса Енді Джея, яка здобула популярність завдяки своїм постановкам та проєктам на MTV.

На відміну від упереджень, High Heels танці не мають спільного зі стриптизом. Це поєднання різних стилів, таких як хіп-хоп, jazz, go-go, jazz-funk та vogue і вони не мають в собі елементи стриптизу. Такі танці дозволяють розвивати координацію, зміцнювати м’язи та розвивати пластичність та розтяжку. Ці танці стали популярними особливо серед молодих жінок. Вони сприяють покращенню самосприйняття, гнучкості та роботі над пластичністю тіла. Дивовижно, але цей стиль танцю доступний і для чоловіків. Спеціальний одяг для Хай Хилз – це костюми, комбінезони або плаття з сіточки, боді в рубчик, латексу чи шкіри. Головне – мати підбори та бажання відкривати нові можливості для себе.

High Heels – це не лише танець, але і засіб для пошуку себе, розвитку гнучкості та грації. Не соромтесь спробувати цей напрямок танцю, незалежно від віку чи форм тіла. Можливо, саме він допоможе вам стати кращою версією себе.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про перші враження користувачів від Apple Vision Pro: чи варто витрачати $3500 на нову гарнітуру.

Exit mobile version