ГС «Освіторія» стала учасником міжнародної ініціативи ООН

pexels-photo-346885

ГС «Освіторія» з 19 грудня стала учасником міжнародної ініціативи «Глобальний договір ООН» задля сприяння доступності освіти. Це фактично означає, що організація зможе залучити приватний сектор до розробки освітніх проектів.

«Глобальний договір ООН» — міжнародна ініціатива, яка допомагає встановити зв’язок між неурядовими організаціями та соціально відповідальними компаніями з метою забезпечення прав людини.

United Nations Global Compact — це ініціатива ООН, що об’єднує неприбуткові громадські організації і бізнес з понад 140 країн світу заради сприяння соціальній відповідальності та забезпечення прав людини.

Анна Сидорук, керівник напрямку доступу до освіти ГС «Освіторія»: «Освіторія» долучилася до цієї програми, адже одним з напрямків її роботи є надання доступу до якісної освіти. Ми переконані, що право на освіту не залежить від соціального статусу, чи місця проживання. Завдяки участі в United Nations Global Compact ми зможемо залучити ще більше українських та міжнародних партнерів до своїх освітніх проектів».

Нагадаємо, що у мережі з’явилося нове українське видання для батьків і вчителів.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus