Гроші не на вітер: 5 додатків для контролю особистих фінансів

dollar

Яку суму ти щомісяця витрачаєш на каву? А на проїзд? А на шкарпетки із цитатами Зеленського (так, вони існують)? Усі відповіді – у додатках для контролю фінансів: з ними ти знатимеш, скільки витрачаєш і на що, зможеш дотримуватися плану витрат і матимеш детальний звіт із видатків і доходів. У нашій добірці 5 популярних безкоштовних додатків для економії, підрахунку і примноження твоїх грошей.

Monefy

image1Простий у використанні додаток, що дає змогу стежити не тільки за індивідуальними, а й за сімейними витратами. Дані з усіх пристроїв синхронізуються, а щоб контролювати бюджет, можна завантажувати звіти в Dropbox. Усі транзакції сортуються за категоріями і виносяться на велику кругову діаграму на стартовому екрані.

Особливо зручно те, що можна формувати статистику саме запропонованого бюджету, а не всіх доходів. Тобто, якщо хочеш, наприклад, стабільно відкладати певну суму з кожної стипендії / зарплати, то можеш просто не вписувати її у свій місячний бюджет, і програма розрахує витрати, не враховуючи цієї суми. А ще на екран смартфона можна винести віджет зі статистикою витрат по місяцях.

Платна версія: Monefy Pro пропонує створювати безліч категорій і рахунків (у безкоштовній версії їхня кількість обмежена).

Завантажити для iOS та Android.

Реклама

Money Manager

image4Фішкою цього додатку є розпізнавання чеків. Тобі не потрібно вводити дані власноруч: просто фотографуєш чек, а додаток самостійно аналізує його і визначає відповідну категорію витрат.

У головному вікні основні вкладки відсортовані за часовими періодами, а в самих транзакціях відображаються рахунок, тип, сума, категорія та інша інформація, яку ти можеш внести. Кругові діаграми і графіки суттєво полегшують моніторинг бюджету.

Також тут є управління картами, планування бюджету за окремими категоріями і застосування системи подвійного запису. Якщо використовуєш одночасно кілька валют, не потрібно постійно їх конвертувати – записуй як є, а програма все зробить сама.

Платна версія Money Manager (+PC Editing) – 119, 99 грн.

У платній версії ти можеш редагувати і сортувати дані за датою, категорією або групою облікових записів на екрані свого ПК. Крім того, зможеш легко керувати своєю зарплатою, страхуванням, строковим депозитом і кредитом, встановивши автоматичне перерахування і повторення.

Завантажити для iOS та Android

Wallet

image3Сервіс пропонує автоматичне оновлення банківських операцій та синхронізацію з твоїм банком. Чіткі графіки й фінансові огляди дають детальне розуміння фінансового стану через банківські рахунки, кредитні картки, борги і готівку.

Вибрані облікові записи можна розділити з родиною, друзями або колегами. Кожен може долучитися з будь-якої платформи – Android, iPhone чи Web. А ще для підсиленого контролю тут можна встановити ліміти на власні витрати.

Використовувати Wallet можна безкоштовно, але якщо оформлюєш платну підписку, то зможеш синхронізувати свої банківські транзакції між кількома пристроями й автоматично класифікувати їх, а також додавати кілька банківських рахунків (у безкоштовній версії можна використовувати не більше трьох).

Крім цього, програма може створювати шаблони платежів і списки покупок, а також експортувати дані про твої доходи й витрати в різні формати.

Завантажити для iOS та Android

MoneyWiz

image5Основні категорії додатку – це рахунки, бюджети, календар і звіти. Тут велика кількість типів звітів, які можна переглянути, і це зручно. Дизайн додатку дуже стриманий і приємний: звіти мають вигляд кольорових олівцевих начерків.

У вкладці «Рахунки» будуть міститися всі твої рахунки, де ти також будеш заповнювати доходи і витрати. Вкладка «Бюджети» – для обліку витрат, які суворо обмежені. Вказуєш, яку суму і протягом якого часу ти готовий(-а) витратити на певні товари і послуги, а MoneyWiz буде стежити за тим, щоб ти не перевищив(-ла) запланованих видатків. Календар призначений для контролю фіксованих регулярних доходів і витрат. У програмі навіть знайшлося місце невеличкому калькулятору – на випадок, якщо знадобиться щось підрахувати.

Платна версія: MoneyWiz 2 – Personal Finance – 129,99 грн.

Отримавши доступ до твого банку, MoneyWiz 2 пропонує повну сихронізацію і надає тобі можливість в одному місці керувати всіма своїми рахунками: кредитною карткою, чеками, заощадженнями, позиками, інвестиціями.

Завантажити для iOS та Android

Spendee

image2Яскравий інтерфейс цього додатку чимось нагадує стрічку в соцмережі. Твої доходи і витрати будуть представлені у вигляді красивої інфографіки, так що ти зможеш із легкістю зрозуміти, що відбувається з твоїми грошима.

Також додаток робить автоматичний розрахунок денного бюджету, виходячи з доступної суми на місяць, і підтримує автоматичний імпорт транзакцій з онлайн-банків. Тут є три окремі вкладки: «Транзакції», «Статистика» і «Бюджет». У центрі розташована велика кнопка для обліку витрат і надходження коштів. Також користувач може застосовувати планувальник платежів. Він нагадає про оплату комуналки або про інші регулярні витрати.

Завантажити для iOS та Android

Заробляй і витрачай із задоволенням! А ще пам’ятай: облік і контроль витрат – найважливіший елемент на шляху до фінансової свободи.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus