Все, що потрібно знати про GRE

Graduate Record Examinations (GRE) – стандартизований тест, метою якого є комплексна перевірка математичних, мовних та аналітичних навичок, а також знання базових дисциплін. GRE створений для того, щоб надати школам універсальний інструмент порівняння кваліфікації і знань студентів при вступі на аспірантські, магістерські та докторські програми, до бізнес-шкіл. Іспит вимірює вербальні, математичні й аналітичні здібності, розвинені протягом тривалого періоду часу і необхідні для специфічної області знань.

Складання тесту є обов’язковим для вступу до аспірантури, магістратури чи докторантури більшості вишів США, Австралії, Канади й інших англомовних країн. Останнім часом результати тесту приймаються і в багатьох бізнес-школах світу замість GMAT. Тест визнається у більш ніж 160 країнах світу. З повним переліком вишів, які визнають сертифікат GRE можна ознайомитися тут.

Серед країн-сусідів тест визнається у ВНЗ Польщі (Ягеллонський та Варшавський університет) та Росії (Європейський університет Санкт-Петербурга, Московський державний університет, Нова економічна школа в Москві). З повним переліком можна ознайомитися тут. В Україні теж є партнер GRE – Національний гірничий університет (Дніпропетровськ), який підтримує програму MBA спільно з Університетом США ім. Франкліна.

Загальна тривалість тесту – близько 3 годин 45 хвилин (включає 1-хвилинні перерви після кожного розділу і 10-хвилинну перерву після третьої секції).

Вартість участі: 205$ за загальний тест та 150$ за предметний.

Сертифікат дійсний упродовж 5 років.

gre

Як зареєструватися на GRE?
Як проходить реєстрація на тест, на що варто звернути увагу та хто може зробити це у режимі онлайн. У нашому матеріалі розповідаємо також про скасування реєстрації, апеляцію та багато іншого.
Як готуватися до GRE?
«Студвей» детально розповідає про усі типи підготовки до складання GRE: спеціальні мовні школи, онлайн-підготовку, самостійну підготовку і тд.

Як проходить GRE?
Розповідаємо у нашій довідці про те, які існують види тесту, його загальну структуру та процедуру проходження.
Які правила та поради для складання GRE?
Про те, що можна і чого не можна робити під час тесту, поради для успішного складання тесту читайте у нашій статті.
Особистий досвід складання тесту GRE
Переживаєш перед тестом? «Студвей» поговорив із людьми, які вже складали GRE, та дізнався усе про їхні секрети успіху.
Додатки для підготовки до GRE
Усі деталі про програмне забезпечення для самостійної підготовки для Windows, Mac, Android та iOS читайте у нашому матеріалі.

Автор тексту: Роман Матков
Редактор: Софія Пилипюк
Інфографіка: Анастасія Новобранець

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.