Гранти жовтня

Можливості серпня для студентів

Стипендія від Facebook для навчання на аспірантурі, гранти на проведення досліджень в Італії й дослідницька програма для студентів в Австралії

Alan R. and Barbara D. Finberg Fellowship

Якщо ти маєш досвід роботи у сфері захисту прав людини і бажаєш розвиватись у цьому напрямку, подавай заявку на програму Alan R. and Barbara D. Finberg Fellowship.

Стипендіати протягом року працюватимуть у Human Rights Watch у Нью-Йорку чи Вашингтоні. Серед завдань – моніторинг ситуації з дотриманням прав людини в усьому світі, підготовка звітів і матеріалів для ЗМІ. Обов’язкові вимоги – досвід роботи у сфері й вільне володіння англійською.

Програма стартує у вересні 2019 року.

Грант: стипендія в обсязі 60 000 $
Дедлайн: 5 жовтня

Реклама

Конкурс проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020»

Програма транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020», що фінансується Європейським Союзом у рамках Інструменту європейського сусідства, оголосила конкурс проектів за тематичною ціллю «Спадщина». Конкурс відкрито для мікропроектів, які реалізуватимуться в регіонах, що входять до території програми, і спрямовані передусім на неінвестиційну діяльність у сфері культурної та історичної спадщини, зміцнення культурних зв’язків, історії та охорони природи. 

Територія програми в Україні охоплює Львівську, Волинську, Закарпатську, Рівненську, Тернопільську та Івано-Франківську області.

Грант: сума гранту на проект може становити від 20 000 € до 60 000 €
Дедлайн: 31 жовтня

Research Training Program в Австралії

Дослідницька стипендія (Research Training Program) пропонує гранти студентам з Австралії та інших країн, які бажають навчатися на дослідницьких програмах магістратури й аспірантури. Гранти виплачуються студентам магістратури максимум 2 роки, студентам аспірантури – максимум 4 роки. Заявки на отримання стипендії подаються безпосередньо до університету.

Грант: покриття вартості навчання / проживання / додаткових витрат
Дедлайн: 31 жовтня

The Vanier Canada Graduate Scholarships для навчання в Канаді

The Vanier Canada Graduate Scholarships заснували задля залучення найкращих студентів з усього світу до навчання на аспірантурі в Канаді в одному з найкращих світових центрів проведення досліджень. Стипендію можуть отримати студенти, які навчаються на програмі аспірантури чи комбінованій програмі (MA/PhD або MD/PhD) в галузі медицини, природних, соціальних чи гуманітарних наук. Претендувати на стипендію можуть лише ті студенти, які вступили до одного з університетів, задіяних у програмі. Заявку на стипендію готують студенти, але подають її університети через ResearchNet Application System.

Грант: щорічно стипендію в обсязі 50 000 $ отримують 168 кандидатів з Канади та інших країн терміном на 3 роки
Дедлайн: 31 жовтня

workspace 1

Scholarships for International Students at Hochschule Hof

Hof University of Applied Sciences є професійним університетом бізнесу, медіа й техніки в Баварії, Німеччина. Університет пропонує стипендію іноземним студентам.

Грант: обсяг стипендії залежить від фінансування, визначеного на конкретний семестр. Стипендія може становити від 100 € до 659 € на місяць.
Дедлайн: 26 жовтня

Стипендійна програма імені Макса Вебера

Стипендійна програма імені Макса Вебера – це довгострокова програма в галузі соціальних і гуманітарних наук, яка існує для підтримки вчених у розвитку їхньої академічної кар’єри. Програма проходить у Європейському університетському інституті у Ф’єзоле неподалік Флоренції, Італія. Програма тривалістю від 12 до 24 місяців спрямована на розвиток академічних навичок у наукових співробітників, а також надає достатню кількість часу на дослідження.

Грант: стипендія складається зі щомісячних виплат в обсязі 2 000 €, щомісячних виплат в обсязі 300 € для покриття витрат на проживання, щомісячних виплат в обсязі 200 € на кожну неповнолітню дитину. Крім того, учасникам програми (не враховуючи членів їхній сімей) покривають транспортні витрати з місця їхнього проживання до Флоренції, а також після закінчення програми додому.
Дедлайн: 18 жовтня

Facebook Fellowship Program

Претендувати на стипендію від Facebook можуть студенти-аспіранти, які навчаються на аспірантурі в одному з акредитованих університетів світу. Заявку можуть подавати як студенти, що навчаються у своїй рідній країні, так і ті, що навчаються за кордоном. Щоб подати заявку, кандидатам потрібно буде використовувати свою сторінку у Facebook.

Грант: стипендія складається з оплати навчання (до двох років), одноразового гранту в обсязі 37 000 $ на кожен навчальний рік, до 5 000 $ для покриття витрат, пов’язаних з конференціями (транспортні витрати), оплати відвідин штаб-квартири Facebook у зв’язку зі щорічним самітом
Дедлайн: 12 жовтня

workspace 2

Дослідження у Free University of Brussels

Free University of Brussels пропонує стипендії на дослідження в усіх дисциплінах. Програма надає хороші умови для проведення досліджень під керівництвом провідних учених за підтримкою навчальних установ.

Грант: 3503,21 € на місяць – на проживання, 400 € – надбавка за мобільність, 150 € – для покриття витрат на сім’ю (у разі потреби), 200 € – на транспортні витрати, 500 € – для покриття витрат на дослідження, 300 € – на додаткові витрати
Дедлайн: 15 жовтня

TWAS Fellowships for Research and Advanced Training

Всесвітня академія наук заснувала стипендійну програму для молодих учених, які є громадянами країн, що розвиваються, і бажають проводити дослідження в одній з установ іншої країни, що розвивається. Стипендії виплачуються терміном від 3 до 12 місяців. Дослідження можна проводити в галузі природничих наук, а саме: сільське господарство, екологія, ліси, біорізноманіття, зміна клімату, деградація й відновлення земель, управління земельними ресурсами, ґрунтознавство, управління водними ресурсами.

Грант: стипендія оплачує авіапереліт економ-класом, а також до неї входить щомісячна стипендія в обсязі 300 $. Проживання, харчування і все, що потрібно для дослідження, учасникові програми повинна забезпечити приймальна установа.
Дедлайн: 1 жовтня

Research Scholarship Programme

The UNIDROIT Foundation пропонує дослідницьку стипендію на дослідження громадянам країн, що розвиваються.
Тривалість досліджень становить від 6 тижнів до 2 місяців. Для участі потрібно заповнити онлайн-форму і надати 2 рекомендаційні листи й сертифікат щодо рівня володіння мовою.

Грант: стипендія повністю або частково оплачує проживання в Римі протягом установленого терміну. Стипендіати повинні самостійно покрити транспортні витрати й оплатити медичне страхування.
Дедлайн: 31 жовтня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus