Гранти червня

workspace

Logan Nonfiction Program для медійників, грант на вивчення розсіяного склерозу від MS International Federation і стипендія для жінок, що вивчають фінанси

Грант митцям і фотографам

Грант в обсязі 550 $ розділять між двома переможцями: митцем і фотографом. Грант виплачуватимуть протягом року 4 рівними платежами: навесні, влітку, восени і взимку. Переможців опублікують на веб-сайті.

Грант: 550 $
Дедлайн: 18 червня

Реклама

Освітні гранти для фахівців некомерційного сектора

MBA in Public Sector – це перша в Україні навчальна програма рівня «Магістр ділового адміністрування», створена для підготовки управлінців некомерційного сектора економіки. Програму схвалила International Association of Schools and Institutes of Administration. Програма пропонує іменні гранти від ректора Міжнародного інституту бізнесу Олександра Савченка, які покриють частину вартості навчання.

Найкращі конкурсні роботи, які обере незалежна експерта комісія, відзначать призовими грантами: за 1 місце – 35 000 гривень; за 2 місце – 25 000 гривень; за 3 місце – 15 000 гривень. Також у конкурсі можуть брати участь ті, хто вже пройшов аплікаційний процес і вступив на програму 2019 року (в разі отримання гранту сума укладеного договору буде зменшена на призову суму).

Грант: часткове покриття вартості навчання
Дедлайн: 19 вересня

Стипендії іноземним студентам Університету Кобленца – Ландау (Німеччина)

Університет Кобленца – Ландау (Німеччина) пропонує стипендії іноземним студентам-магістрантам. Програми магістратури на ступінь Master of Science: фізика функціональних матеріалів (Кобленц); екологічна токсикологія (Ландау); довкіллєзнавство (Ландау); математичне моделювання складних систем (Кобленц); web science (Кобленц). Стипендія – 400 € на місяць протягом 6 місяців.

Грант: стипендія 400 € на місяць протягом 6 місяців
Дедлайн: 15 червня

Грант від Університету Глазго, Велика Британія

Університет Глазго пропонує 20 грантів іноземним студентам, які вступають до університету 2018 – 2019 року. Стипендію можуть отримати студенти магістратури та аспірантури одного з чотирьох коледжів університету. Обсяг гранту становить 10 000 фунтів. Кандидати, які вступають на одну з післядипломних програм до дедлайну, автоматично стають претендентами на стипендію. Окремої заявки на грант немає.

Грант: 10 000 фунтів
Дедлайн: залежить від програми

Програма МВА у Швеції

Dagens industri та Utbildning.se спільно зі Стокгольмською школою економіки заснували стипендію, яка повністю оплачує навчання на ступінь магістра ділового адміністрування (465 000 шведських крон). Вимоги до кандидатів: вища освіта, еквівалентна 180 кредит-годинам; мінімум 5 років робочого досвіду; володіння англійською мовою.

Грант: повна оплата навчання
Дедлайн: 14 червня

workspace2

Women in Finance Scholarship

Корпорація FINCAD заснувала щорічний конкурс на Women in Finance Scholarship для жінок, які вивчають фінанси. Мета стипендії – підтримати талановитих фінансисток і дати їм можливість здобути ступінь магістра або кандидата наук.
Кандидаткам потрібно вступити на програму магістратури або аспірантури на денну форму до будь-якого акредитованого університету світу (програма повинна стосуватися фінансів, ринків капіталу або управління фінансовими ризиками).
Організатори пропонують стипендію в обсязі 10 000 $. Стипендію можуть отримати жінки будь-якого віку, національності й громадянства. Кандидатки повинні розпочати навчання у 2019/2020 навчальному році.

Грант: стипендія в обсязі 10 000 $
Дедлайн: 30 червня

Стипендії від Бристольського університету, Велика Британія

Бристольський університет пропонує Think Big Undergraduate Scholarship студентам бакалаврату. Університет надає 26 стипендій, які покривають від 25% до 100% вартості навчання на бакалавраті. Претендувати на стипендію можуть студенти всіх програм бакалаврату, окрім медицини, стоматології та ветеринарії. Студентам потрібно завантажити заявку на офіційному сайті, заповнити її і надіслати на електронну адресу international-partnerships@bristol.ac.uk до дедлайну. Заявки приймаються 2 рази на рік до 31 березня і до 30 червня. Заявка стандартна для всіх стипендій, і студенти, які заповнюють її, автоматично стають претендентами на всі стипендії університету.

Грант: повна або часткова оплата навчання
Дедлайн: 30 червня

The Denys Holland Scholarship від Університетського коледжу Лондона

The Denys Holland Scholarship заснували для кандидатів з усіх країн світу, які без стипендії не можуть дозволити собі здобуття вищої освіти, можуть це довести і демонструють зацікавленість у навчанні й намір сповна використовувати знання, набуті в Університетському коледжі Лондона. Стипендію можуть отримати студенти, які вступили на одну з програм бакалаврату Університетського коледжу Лондона. У стипендійній програмі задіяні всі бакалаврські програми університету. Стипендія становить 9 000 фунтів на рік. Стипендію виплачують на один рік, але за умови високої успішності студента її подовжують на наступний рік, і так відбувається протягом усього періоду навчання на бакалавраті (3 роки).

Грант: 9 000 фунтів на рік
Дедлайн: 5 липня

Грант на вивчення розсіяного склерозу від MS International Federation

MS International Federation пропонує Du Pré Grants молодим дослідникам з країн, що розвиваються. MS International Federation є унікальною мережею із 47 різних організацій з усього світу. Вони борються з розсіяним склерозом і працюють над покращенням якості життя людей, які страждають від цього захворювання, у 105 країнах. Також федерація прагне на глобальному рівні поглибити розуміння того, як правильно лікувати цю недугу. Грант виплачують на короткі дослідні поїздки задля навчання або проведення досліджень, які стосуються розсіяного склерозу. Грант виплачують протягом 2-6 місяців. Обсяг гранту може становити від 2 500 до 6 000 фунтів. Цих коштів буде достатньо для транспортних витрат, оплати проживання та проведення дослідження.

Грант: від 2 500 до 6 000 фунтів
Дедлайн: 21 липня

Logan Nonfiction Program

Приймаються заявки на участь у стипендійній Logan Nonfiction Program, яка триватиме з жовтня по грудень у Carey Institute for Global Good, що в Ренсселервіллі (штат Нью-Йорк, США). На програму можуть подавати заявки журналісти, автори документальних фільмів, фотографи і творці мультимедіа, які працюють над об’ємними й проникливими документальними проектами. Мета програми – просувати демократію шляхом підтримки незалежних журналістських розслідувань. Кандидати повинні представити заявку та ідею проекту на соціально важливу тему, пов’язану з політикою, охороною здоров’я, екологією, правами людини або правосуддям.

Грант: організатори забезпечують проживання, харчування та консультаційну підтримку в термін до 10 тижнів
Дедлайн: 15 червня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus