Гранти вересня

робоче місце

Президентська програма навчання в університеті в Канаді, стипендія від фейсбука і грант на вивчення архітектури в Німеччині

Copernicus-Stipendienprogramm у Німеччині

Copernicus e.V. – це студентське об’єднання, яке кожного семестру надає близько 12 стипендій студентам зі Східної Європи та Центральної Азії. Програма передбачає навчання протягом одного семестру в університеті в Гамбурзі, Мюнхені або Берліні, а також двомісячну практику в одному з німецьких підприємств або в організації. До участі в програмі запрошують студентів, що вивчають правові, економічні, соціальні та гуманітарні науки. Для участі потрібно володіти німецькою мовою. Формуляр заявки на участь шукай за посиланням.

Грант: проживання, стипендія, медичне страхування і дорожні витрати
Дедлайн: квітень – 1 вересня; жовтень – 1 березня.

Реклама

Президентська стипендія Університету Вінніпега, Канада

Президентська стипендія від Університету Вінніпега для світових лідерів присуджується іноземним студентам, які вперше вступають на будь-яку програму університету (бакалаврат, магістратура, аспірантура, PACE або ELP). Для кожного рівня навчання університет виділяє 3 стипендії.

Грант: стипендія варіюється від € 3 500 до € 5 000
Дедлайн: 30 вересня

Fellowship Program in Amsterdam

The Netherlands Education Group організовує короткострокові освітні програми для талановитої молоді. Fellowship in Amsterdam – це можливість провести 3 місяці в столиці Нідерландів, удосконалюючи свої професійні та особистісні здібності. Під час програми ти працюватимеш над реальними бізнес-кейсами, які стосуються роботи The Netherlands Education Group. Для участі потрібно відправити CV та мотиваційний лист на info@uconsulting.nl

Грант: покриття витрат під час програми
Дедлайн: відкритий

CANactions School у сфері містобудування, архітектури та планування

Activating Urban Periphery in Eastern Europe Programme за підтримкою Федерального міністерства закордонних справ Німеччини надає 10 стипендій претендентам з України на участь в освітній програмі Creating Homes for Tomorrow CANactions School. Стипендії покривають 75% вартості навчання (повної програми або будь-якої комбінації воркшопів): 4 воркшопи – € 1 500; 3 воркшопи – € 1 200; 2 воркшопи – € 900. Транспортні та будь-які інші витрати, зокрема проживання, покриває стипендіат. До участі в програмі запрошують випускників та фахівців з галузей архітектури, містобудування і планування, соціології, антропології, політології, культурології та інших суміжних спеціалізацій.

Грант: стипендії, що покривають 75% вартості навчання
Дедлайн: 2 вересня

Гранти від «WikiInvestigation» на проведення антикорупційного розслідування

«WikiInvestigation» оголошує другу хвилю грантів обсягом до € 500 на проведення антикорупційних розслідувань. Мета конкурсу – провести розслідування корупційних правопорушень через платформу краудсорсингових розслідувань «WikiInvestigation». Автор розслідування повинен не просто описати корупційну схему, але й довести її за допомогою зібраних документів. На основі розслідування потрібно написати заяву про вчинення правопорушення до відповідних антикорупційних органів. У результаті другої хвилі конкурсу 25 авторів фахово проведених розслідувань отримають мінігранти, еквівалентні до суми € 500. З усіма уточнювальними запитаннями звертайся за електронною адресою info@wikiinvestigation.org

Грант: € 500 на проведення розслідування
Дедлайн: 25 жовтня

Електронний кабінет вступника

Стипендіальна програма LExS від Лейденського університету

Лейденський університет (Нідерланди) пропонує стипендію студентам магістратури, які не є громадянами країн ЄС і ЄЕЗ. На стипендію можуть претендувати студенти, які вступили на магістерську програму (MA, MSc, LLM) Лейденського університету. Стипендія нараховується лише студентам денної форми навчання і тільки на період програми. Оформлюючи заявку на вступ до університету, кандидат повинен позначити, що він/вона претендує на отримання стипендії LExS, і прикріпити мотиваційний лист до бланка заявки. Мотиваційний лист повинен містити не більше 500 слів.

Грант: стипендія на повну або часткову оплату навчання
Дедлайн: 1 жовтня, 1 лютого

Стипендії від DAAD на вивчення архітектури в Німеччині

Щороку Німецька служба академічних обмінів (DAAD) надає стипендії для післядипломного навчання випускникам таких спеціальностей: архітектура, архітектура внутрішніх приміщень, реставрація, міське планування / містобудування, ландшафтна архітектура / планування. Навчання можливе тільки в державних університетах Німеччини або в тих, які мають державну акредитацію. Тривалість навчання варіюється від 10 до 24 місяців і може бути збільшена в разі успішного проходження стажування.

Грант: DAAD надає € 850 на місяць, компенсує дорожні витрати, медичне страхування, проходження мовного курсу (6 місяців) і подальше складання TestDaF. Крім цього, можливе отримання одноразової студентської допомоги, оплата проживання і часткове покриття вартості навчання в разі потреби.
Дедлайн: 30 вересня

Стипендіальна програма імені Макса Вебера

Стипендіальна програма імені Макса Вебера – це довгострокова постдокторська програма в галузі соціальних і гуманітарних наук, що проходить в Інституті Європейського університету у Флоренції (Італія). Програма спрямована на розвиток академічних навичок наукових співробітників, а також надає достатню кількість часу на дослідження.

Грант: стипендія на оплату навчання та проживання
Дедлайн: 18 жовтня

Facebook Fellowship Program

Стипендія від фейсбука на здобуття ступеня кандидата наук. На стипендію можуть претендувати всі студенти, які навчаються на аспірантурі одного з акредитованих університетів світу. Можуть подавати заявку як студенти, які навчаються у своїй рідній країні, так і ті, хто навчається за кордоном. Обмежень за національністю чи громадянством немає. Для подачі заявки кандидатам потрібно буде використовувати свою сторінку у фейсбуку.

Грант: оплата навчання, грант обсягом $ 37 000 на кожен навчальний рік, до $ 5 000 на покриття витрат, пов’язаних з конференціями (транспортні витрати), оплата візиту в штаб-квартиру фейсбука на щорічний саміт
Дедлайн: 4 жовтня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus