Гранти серпня

library (1)

Грант на проведення досліджень в Австралії, стипендія на аспірантуру в Німеччині та освітні гранти для фахівців некомерційного сектора в Україні

Освітні гранти для фахівців некомерційного сектора

«MBA in Public Sector» – це перша в Україні програма рівня MBA, створена для навчання управлінців у некомерційному секторі економіки. Міжнародний інститут бізнесу оголосив конкурс на отримання освітніх грантів для навчання на цій програмі. Найкращі конкурсні роботи, які обере незалежна експертна комісія, будуть відзначені призовими грантами: за 1 місце – 35 000 гривень; за 2 місце – 25 000 гривень; за 3 місце – 15 000 гривень.

Гранти призначені тільки для покриття частини вартості навчання на програмі та не видаються грошима. Також у конкурсі можуть брати участь ті слухачі, які вже пройшли аплікаційний процес і вступили на програму у 2019 році (в разі отримання гранту сума укладеного договору буде зменшена на призову суму).

Грант: часткова оплата навчання
Дедлайн: 19 вересня

Реклама

Weiser Professional Development Program для дослідників

The Ronald and Eileen Weiser Center for Europe and Eurasia (WCEE) Мічиганського університету організував програму для дослідників. Цього року приймаються заявки на дослідження будь-якого спрямування. Кандидати повинні відмінно володіти англійською мовою. В рамках програми учасники зможуть здійснити короткі дослідні візити тривалістю від 4 тижнів до 3 місяців до Мічиганського університету. WCEE надасть від 5 до 7 грантів у лютому-квітні або вересні-листопаді 2019 року.

Щоб отримати додаткову інформацію, потрібно зв’язатися з Польсько-американською комісією Фулбрайта через імейл weiser@fulbright.edu.pl

Грант: оплата авіаперельоту до Мічиганського університету і назад, проживання, медичного страхування; невеликі особисті фінансові виплати.
Дедлайн: 15 вересня

Стипендія для навчання в Northern Michigan University

Northern Michigan University пропонує стипендію найкращим вступникам на одну з програм бакалаврату. Стипендія автоматично нараховується талановитим іноземцям, зарахованим на денну форму навчання на бакалавраті. Стипендія нараховується автоматично найкращим студентам, заявки на стипендію немає. Про вступ до університету читай тут.

Грант: студенти отримуватимуть $ 2 200 на рік
Дедлайн: 1 вересня

Грант на проведення досліджень в Австрії

Федеральне міністерство освіти, науки і досліджень Австрії спільно з ЄС запрошують студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури в Австрію для проведення досліджень. Грант для навчання може бути наданий на період до 1 року, пріоритет надається програмам тривалістю від 1 до 3 місяців. Гранти також видаються на дослідницьку діяльність у науково-дослідних установах Австрії. Учасники програми отримають: щомісячну стипендію обсягом € 1 050 на місяць; медичне страхування, яке оплачується грошима зі стипендії; проживання; покриття транспортних витрат (кандидатам, які не є громадянами країн-членів ЄС, ЄАВТ, ЄЕЗ або ОЕСР). Заявку можуть подавати: нащадки підневільних працівників (незалежно від походження і країни, в якій вони проживають); представники країн, які постраждали від нацистського режиму.

Стипендія не виплачується для навчання на програмах бакалаврату, магістратури, аспірантури, на літніх чи мовних курсах, для проходження стажування чи інтернатури.

Грант: стипендія в період проведення дослідження, оплата страхування і проживання
Дедлайн: 1 вересня

Стипендія на аспірантуру в Німеччині

Особи з країн, що розвиваються, і країн з економікою, що розвивається, можуть подавати заявку на отримання стипендії за програмою післядипломного навчання (Development-Related Postgraduate Course Program), пов’язаною з розвитком Німецької служби академічних обмінів (DAAD). The Bonn International Graduate School for Development Research пропонує програми докторантури в The Center for Development Research (ZEF). Школа належить до Боннського університету і пропонує міжнародні аспірантські програми. Стипендію можна отримати для навчання на будь-якій аспірантській програмі школи. Навчання проводиться англійською мовою.

Грант: обсяг гранту залежить від проєкту і може становити від € 5 000 до € 20 000
Дедлайн: 31 серпня

library

Стипендія на вивчення медицини

Стипендію виплачують студентам магістратури з країн, що розвиваються, протягом 30 місяців. Перші 12 місяців стипендіат повинен навчатися на програмі магістратури MSc у галузі медицини в будь-якому акредитованому університеті світу. Решта 18 місяців мають бути присвячені дослідницькому проєкту. До гранту входять: кошти для транспортних витрат; оплата навчання; щомісячна стипендія.

Грант: 120 000 фунтів
Дедлайн: 30 серпня

Стипендії іноземним студентам у «Вищій школі економіки»

Національний дослідницький університет «Вища школа економіки» в Москві пропонує повні та часткові стипендії для навчання на 150+ програмах магістратури. Стипендію можуть отримати тільки іноземні студенти. Головний критерій відбору – портфоліо абітурієнта. «Вища школа економіки» пропонує понад 40 програм подвійних дипломів, а також широкий вибір програм, які повністю викладаються англійською мовою.

Грант: повна або часткова стипендія для навчання
Дедлайн: 20 серпня

Стипендія для іноземних студентів бакалаврату в University of Canterbury

University of Canterbury в Новій Зеландії заснував стипендійну програму для іноземних студентів, які вступають до університету на одну з програм бакалаврату. На стипендію можуть претендувати студенти з високою академічною успішністю. Студент може отримувати фінансову допомогу обсягом $ 10 000, $ 15 000, $ 20 000. На стипендію не можуть претендувати студенти, які вже навчаються на одній з програм бакалаврату в Новій Зеландії.

Грант: $ 10 000 – $ 20 000
Дедлайн: 15 серпня, 31 жовтня

Грант на проведення досліджень у Flinders University в Австралії

Грантова програма від Flinders University була заснована для підтримки іноземних студентів у проведенні досліджень і здобуванні наукового ступеня. Щороку університет надає 10 грантів. При нарахуванні гранту до уваги беруть такі фактори: академічна успішність, підготовка в проведенні досліджень і науково-дослідний потенціал. Докторам наук грант для проведення досліджень виплачується до 3 років, магістрам – до 2 років. Успішними кандидатами є ті, хто здобув учений ступінь не в Австралії. Грант дозволяє кандидатам здобути вищий учений ступінь.

Грант складається з: оплати навчання на магістратурі або аспірантурі університету; фінансових виплат для витрат на проживання. Іноземні студенти отримують до $ 1 485 для відшкодування вартості авіаперельоту й візи.

Грант: стипендія в період проведення дослідження
Дедлайн: 9 серпня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus