Гранти серпня

workspace3

Стипендія для студентів, які вивчають наукову журналістику, грант на дослідження в Німеччині й фінансування навчання у США від Wells Mountain Initiative

Грант на проведення досліджень у Боннському університеті

Дослідники будь-якої національності запрошуються до участі в програмі досліджень ZEF. Незважаючи на те, що вікових обмежень немає, від моменту здобуття магістерського ступеня має минути не більш як 6 років. Обов’язковою умовою є цікавість до міждисциплінарних досліджень. Апліканти з країн, що розвиваються, можуть звертатися за стипендією DAAD (передумова – наявність дворічного професійного досвіду).

Грант: покриття витрат, пов’язаних з навчанням
Дедлайн: 31 серпня

Реклама

Стипендія на магістратуру за медичними спеціальностями

Можливість отримати фінансування для магістратури за медичними спеціальностями. Стипендія виплачується лише студентам з країн, що розвиваються, протягом 30 місяців. Перші 12 місяців стипендіат повинен навчатися на програмі магістратури Master of Science у будь-якому акредитованому ЗВО світу. Решта 18 місяців мають бути присвячені дослідницькому проекту.

Грант: стипендія в обсязі 120 000 £
Дедлайн: 31 серпня

Adelaide Scholarships International

Університет Аделаїди пропонує стипендії для іноземних студентів. Для участі в програмі потрібно продемонструвати високі академічні досягнення, які б підтверджувалися червоним дипломом. Стипендійний період триває два роки для магістерських програм, три – для аспірантури.

Грант: покриття навчальних витрат, проживання й медичного страхування
Дедлайн: 31 серпня, 31 січня, 30 квітня

workspace2

Стипендія на навчання у США від Wells Mountain Initiative

Організація Wells Mountain Foundation пропонує іноземним студентам стипендії для навчання у закладах вищої освіти США – університетах, коледжах, політехнічних інститутах. Від кандидатів вимагається висока академічна успішність, продемонстрована під час навчання в школі. Грант надається на будь-які спеціальності.

Грант: 300 $ – 2 000 $
Дедлайн: 1 квітня

MBA Scholarships

Студенти, які подаються на програму MBA до Школи менеджменту Університету імені Еразма Роттердамського, мають змогу отримати стипендію, що покриє кошти, пов’язані з навчанням. Кандидатам слід подати документи на програму навчання й одночасно заявку на стипендію.

Грант: покриття коштів, пов’язаних з навчанням
Дедлайн: 14 серпня, 16 жовтня, 13 листопада 2018

Стипендія для навчання в Каунаському технологічному університеті

Каунаський технологічний університет у Литві пропонує часткові стипендії для вступників на програми бакалаврату й магістратури.

Грант: покриття навчальних витрат протягом першого року
Дедлайн: 20 листопада

workspace (1) (1)

Scholarship Foundation of the Republic of Austria for Undergraduates, Graduates and Postgraduates

Уряд Австрії пропонує гранти для іноземних аплікантів на дослідження тривалістю 1-4 місяці за програмами різних спеціальностей. Апліканти можуть навчатися на бакалавраті, магістратурі та аспірантурі.

Грант: стипендія в обсязі 1 050 € на місяць, оплата проживання. Можливо отримати тревел-грант.
Дедлайн: 1 вересня

Грант для журналістів від OPEN Media Hub

OPEN Media Hub оголосив конкурс підтримки теле- та онлайн журналістів зі східних країн Європейської політики сусідства. Конкурс відкрито задля створення контенту (аудіовізуальні сюжети, новини, тематичні сюжети, онлайн-портфоліо тощо), який стосуватиметься нагальних проблем регіону, пов’язаних з Європейським Союзом і відносинами ЄС із відповідними країнами. Грант забезпечить фінансування й практичні поради щодо створення та поширення таких матеріалів.

Від одного заявника можуть бути прийняті декілька заявок.

Грант: виплата може становити щонайбільше 8 000 € за одну заявку залежно від тривалості / форматів
Дедлайн: 19 серпня

Стипендія для навчання у Франкфуртському університеті імені Йоганна Вольфґанґа Ґете, Німеччина

Стипендія Goethe Goes Global для навчання на магістратурі щороку присуджується 20 студентам. Грант надається на будь-які спеціальності. Для участі слід спершу подати заявку на обрану програму магістратури, потім – на стипендію.

Грант: 1 000 € на місяць у період навчання на програмі (2 роки)
Дедлайн: 31 серпня

Science Journalism Student Award

Студенти, які вивчають медичну або наукову журналістику, мають можливість відвідати щорічну зустріч SfN.

Грант: грант складається з оплати проживання (4 ночі) і 750 $ на покриття витрат, пов’язаних з участю в зустрічі
Дедлайн: 15 серпня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus