Гранти липня

маркетинговий план

Конкурс мінігрантів на підготовку міжрегіональних розслідувань, премія для молодих новаторів і стипендія для навчання на магістратурі в Німеччині

Kent Business School Hardship Bursary

Стипендія для навчання на магістратурі в Бізнес-школі Університету Кенту (Велика Британія). Програма надає підтримку для проведення і завершення магістерських досліджень. Кожен вступник на магістратуру бізнес-школи стає претендентом на стипендію. Для участі потрібно заповнити онлайн-форму на сайті університету.

Грант: фінансова підтримка для проведення магістерських досліджень (до 3 000 фунтів)
Дедлайн: 31 серпня

Реклама

Європейська молодіжна премія для молодих новаторів

Премія для молодих новаторів і соціальних підприємців. Організатори нагородять креативні проєкти (вебсайти, програми, ігри та інше). Приймаються проєкти в одній з 9 категорій: здорове життя; смартнавчання; об’єднання культур; дружна планета; активне громадянство; стійка економіка; лайфменеджмент; відкриті інновації; майбутнє Європи. Для участі потрібно подати онлайн-заявку. Реєстрація в конкурсі безкоштовна.

Грант: можливість стати частиною міжнародної мережі й познайомитися з потрібними людьми;
наставництво; просування і популяризація; міжнародна репутація і легітимність.
Дедлайн: 15 липня

Гранти біологам для досліджень у Центральній Америці

Смітсонівський інститут тропічних досліджень у Бальбоа (Панама) пропонує гранти для дослідницьких проєктів тривалістю від 3 років до 3 місяців. Проєкти можуть бути пов’язані з усіма галузями біології, але перевага віддаватиметься дослідженням із поведінки тварин, природничої історії, еволюційної біології, екології рослин і тварин, а також моніторингу довкілля. Перш ніж подавати заявку, необхідно зв’язатися з організаторами і знайти супервайзера серед дослідників інституту. Дослідження без підтримки такого супервайзера не фінансуватимуть. Також для участі в конкурсі потрібно заповнити форму на сайті, написати план дослідження, прикріпити резюме і виписку з оцінками.

Грант: для тривалих досліджень – 50 400 $ на рік і 16 000 $ (дослідний бюджет); для короткострокових досліджень – 1 000 $.
Дедлайн: 15 серпня

Стипендія іноземним студентам бакалаврату Університету Ліннань (Гонконг)

Університет Ліннань пропонує іноземним студентам Non-local Student Scholarships на програми бакалаврату. Іноземні студенти можуть отримати повну або часткову стипендію для навчання. Стипендія виплачується весь період навчання і подовжується на наступний рік за умови навчання на відмінно.

Грант: повна або часткова стипендія для навчання
Дедлайн: 10 липня

workspace

Centre of Law and Society Research Visitor Fellowship (Велика Британія)

Centre of Law and Society Кардіффського університету (Велика Британія) приймає заявки на короткострокові дослідження в соціально-правовій сфері. Спільно з «Journal of Law and Society» центр пропонує академічне середовище, необхідне вченим для проведення досліджень у Великій Британії. Тривалість візиту – не більше 1 місяця. Центр пропонує грант до 1 000 фунтів для транспортних витрат і проживання.

Грант: до 1 000 фунтів
Дедлайн: 31 липня

Грант на дослідження в Японії від The Matsumae International Foundation

The Matsumae International Foundation – неурядова організація, яка приймає заявки на участь у грантовій програмі 2019 року. Тема програми: «На шляху до глибшого розуміння Японії і миру в усьому світі». Грант повністю складається з пожертв багатьох жителів, організацій і груп Японії. Кандидати вільні у виборі установ для проведення досліджень (інститутів, університетів, лабораторій, національних або приватних закладів). Щороку грант виплачується 20 кандидатам з різних країн на період від 3 до 6 місяців.

Грант: стипендія для дослідження і проживання, страхування, авіаквиток та одноразова фінансова допомога, що надається після прибуття в Японію
Дедлайн: 31 липня

Goethe Goes Global Scholarship (Німеччина)

Стипендія «Goethe Goes Global» призначена для студентів, які вступають на магістратуру до Університету Ґете. Мета стипендійної програми – розвинути академічну кар’єру і підтримати студентів магістратури. Переглянути магістерські програми, на які поширюється стипендія, можна на сайті організатора. Щороку стипендію отримують 20 студентів. Обсяг стипендії: щомісячна стипендія – 1 000 € на період навчання (2 роки); підтримка й допомога від університетського персоналу; доступ до дослідницького оточення і знайомство з дослідниками університету.

Грант: 1 000 € на місяць
Дедлайн: різниться залежно від програми

Конкурс мінігрантів на підготовку міжрегіональних розслідувань

Конкурс мінігрантів на підготовку міжрегіональних мультимедійних розслідувань (текст, відео, аудіо, інфографіка). Цілі та пріоритети конкурсу: підтримати незалежних журналістів у викритті корупційних схем, політиків і чиновників, які неправомірно використовують своє становище в різних сферах суспільно-політичного життя країни;
сприяти об’єднанню журналістів-розслідувачів з різних областей України, а також посилити їхню співпрацю та обмін досвідом; посилити незалежність та об’єктивність роботи журналістів у їхній антикорупційній діяльності;
привернути увагу громадськості до корупції в органах влади всіх рівнів і всіх регіонів. До участі запрошуються журналісти й медіа України.

Грант: 30 000 гривень
Дедлайн: 1 листопада

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus