Гранти липня

girl

Стипендія на програми бакалаврату в Македонії, безкоштовна магістратура в Німеччині й грант на літні дослідження в Новій Зеландії.

Стипендія на навчання в Македонії

Уряд Македонії запрошує іноземних студентів навчатися на програмах бакалаврату в Університеті інформаційних наук і технологій імені св. Апостола Павла, який розміщується в місті Охрид. Стипендія виплачується протягом першого року і подовжується ще на три роки за умови успішного навчання.

Стипендія поширюється на спеціальності: комунікаційні мережі й безпека, комп’ютерні науки, інженерія, інформаційні системи, візуалізація, мультимедіа й анімація, інформація та комунікація, цифрова бізнес-інформатика, IT, штучний інтелект, електронний уряд, електронний бізнес, електронна культура.

Грант: оплата навчання, тревел-грант, витрати на візу, проживання й харчування, додаткова стипендія в обсязі 5 000 македонських денарів (приблизно 82 €) на місяць
Дедлайн: 31 липня

Реклама

Australian Government Research Training Program Scholarship

Університет Фліндерса в Австралії пропонує стипендії на проведення досліджень. Стипендії поширюються на громадян будь-якої країни й надаються на період до двох років (у випадку обрання кандидатом магістерської програми) або трьох років (якщо обрана програма аспірантури). Грант поширюється на всі спеціальності.

Грант: грант покриває кошти на навчання й проживання
Дедлайн: 13 серпня

Грант на проведення досліджень у галузі біомедичних наук

Організація Helen Hay Whitney Foundation спонсорує ранні дослідження в усіх основних біомедичних науках. Грант виплачується на проведення досліджень протягом 3-х років.

Грант: організація покриває транспортні витрати вченого/вченої і його/її сім’ї до місця проведення дослідження. Також організатори покривають транспортні витрати на щорічну дводенну конференцію, яка проводиться в листопаді. У першому році вчений/вчена отримає стипендію в обсязі 54 000 $ + 1 500 $ на дослідні витрати. У другому році – 57 000 $ + 1 500 $. У третьому році – 60 000 $ + 1 500 $.
Дедлайн: 2 липня

workspace (1)

The Denys Holland Scholarship в Університетському коледжі Лондона

Стипендія The Denys Holland Scholarship була створена для кандидатів, які без стипендії не можуть здобути вищу освіту і демонструють наміри повністю використовувати знання, набуті в Університетському коледжі Лондона. У стипендійній програмі беруть участь усі програми бакалаврату Університетського коледжу Лондона. Пріоритет надається кандидатам, які мають не більш ніж 25 років на момент подання заявки.

Грант: стипендія становить 9 000 £ на рік. Стипендія виплачується на один рік, але за умови успішності студента подовжується на наступний рік, і так весь період навчання на бакалавраті (3 роки).
Дедлайн: 6 липня

Грант на дослідження в Японії від організації Matsumae International Foundation

Matsumae International Foundation – неурядова організація, що приймає заявки на участь у дослідницькій програмі на тему: «На шляху до глибшого розуміння Японії та миру в усьому світі». Кандидати вільні у виборі закладів для проведення досліджень (інститутів, університетів, лабораторій, національних або приватних закладів). Щороку грант виплачується 20 кандидатам на період від 3 до 6 місяців.

Грант: успішні кандидати отримають стипендію на дослідження та проживання, страхування, авіаквиток і одноразову допомогу, що виплачується після прибуття в Японію
Дедлайн: 31 серпня

Стипендія на магістратуру в Штутгартському університеті

Штутгартський університет у Німеччині пропонує стипендії на навчання на магістратурі на програмах Infrastructure Planning, Integrated Urbanism and Sustainable Design. Мова навчання на програмах – англійська. Integrated Urbanism and Sustainable Design – спільна програма Штутгартського університету в Німеччині та Ain Shams University в Єгипті. Це подвійна програма: студенти навчаються рік у Штутгарті, а другий рік – у Каїрі.

Стипендіати в обов’язковому порядку повинні будуть пройти курс вивчення німецької мови (онлайн-курс до прибуття в Німеччину і курс у Німеччині).

Грант: стипендія покриває 750 € щомісяця, транспортні витрати з рідної країни студента в Німеччину й назад, грант на проведення досліджень, субсидію на оренду житла й медичне страхування.
Дедлайн: 15 липня

workspace

Summer Research Scholarships

Університет Окленда в Новій Зеландії пропонує стипендії на проведення літніх досліджень протягом 10 тижнів.
Дослідження можна проводити за дисциплінами: мистецтво, біоінженерія, бізнес, креативне мистецтво та індустрія, освіта й соціальна робота, інженерна справа, право, медичні науки, наука.

Подати заявку на стипендію можна в онлайн. Перед поданням студент повинен отримати лист від Університету Окленда, який підтвердить, що студент зарахований на програму літніх досліджень.

Грант: стипендія в обсязі 6 000 $

Master Scholarship Programme

Федеральна вища технічна школа Цюриха, Німеччина, щорічно виділяє стипендії для іноземних студентів, які бажають навчатися на програмах магістратури. Потенційні кандидати повинні навчатися на відмінно. Стипендію можна отримати на всіх спеціальностях університету.

Грант: оплата навчання та стипендія
Дедлайн: 15 грудня

Стипендія іноземним студентам від Каунаського технологічного університету, Литва

Каунаський технологічний університет пропонує ряд стипендій талановитим іноземним студентам. Грант розрахований на студентів, які вступили на перший курс програми бакалаврату або магістратури. Стипендія повністю покриває вартість навчання на першому курсі програми бакалаврату або магістратури. Усі іноземні студенти, що вступили до університету, автоматично стають претендентами на цю стипендію.

Грант: стипендія покриває навчання або щомісячну фінансову допомогу
Дедлайн: 31 липня

Стипендія для студентів аспірантури в Німеччині

Кандидати з країн, що розвиваються, можуть подати заявку на отримання стипендії від Development-Related Postgraduate Course program Німецької служби академічних обмінів (DAAD). Боннська міжнародна вища школа досліджень розвитку пропонує програми докторантури. Школа належить до Боннського університету і пропонує міжнародні аспірантські програми. Стипендію можна отримати для навчання на будь-якій аспірантській програмі школи.

Обсяг гранту залежить від проекту і може бути від 5 000 € до 20 000 €.
Дедлайн: 31 серпня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus