Гранти червня для студентів та науковців

workspace

Грант для жінок, що вивчають фінанси, стипендія на навчання в бізнес-школі у Малайзії та навчальна програма для активістів у Німеччині

Грант на дослідження у Швейцарії

Асоціація досліджень та ідентифікації дорогоцінних каменів The Dr. Eduard Gübelin Association пропонує грант на дослідження для студентів магістратури, аспірантури і на постдокторські дослідження. Основне завдання університету – дати студентам змогу здобути високоякісну комплексну освіту й професійну підготовку. Успішні проекти повинні бути інноваційними, з новим підходом та охоплювати нові галузі. Грант можуть отримати студенти магістратури та аспірантури. Також грант виплачується на постдокторські дослідження.

Грант: 30 000 швейцарських франків (близько 27 400 €)
Дедлайн: 30 червня

Реклама

Навчальна програма в Німеччині

Міжнародний центр перспективних досліджень у співпраці з Cultural Vistas (Німеччина) і за підтримкою Міністерства закордонних справ Німеччини оголосив проект з підтримки українських активістів та експертів, які залучені до інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади в Україні. 13 учасників з різних регіонів України зможуть відвідати шестиденний навчальний тренінг у Берліні у вересні 2018 року. Учасниками проекту не можуть бути державні службовці та представники місцевої влади.

Грант: навчальний тренінг у Берліні
Дедлайн: 4 червня

Стипендія студентам аспірантури Університету Лідса, Велика Британія

Університет Лідса пропонує стипендію студентам аспірантури. Стипендія покриває вартість навчання в університеті (виплачується до 3 років), а також надає грант на проживання (14 553 £ на 2017/2018 навчальний рік).

Грант: оплата навчання
Дедлайн: 1 червня

studentskistartapy

Стипендія студентам магістратури від PPM School of Management

Магістерська програма для майбутніх лідерів PPM School of Management в Індонезії створена для студентів, які бажають вивчати розвиток наук менеджменту та управління. Заявка на стипендію подається в онлайн. Після заповнення заявки кандидат отримує детальні вимоги до документів.

Грант: оплата навчання
Дедлайн: 30 червня

Стипендії на навчання в Китаї

Університет Jiangsu University of Sсience and Technology в Китаї пропонує стипендії іноземним студентам. Стипендії можуть отримати студенти бакалаврату, магістратури та аспірантури.

Грант: оплата навчання
Дедлайн: 15 червня

FINCAD Women in Finance Scholarship

FINCAD заснував щорічний конкурс на стипендію FINCAD Women in Finance Scholarship для жінок, які вивчають фінанси.
Стипендію можуть отримати жінки будь-якого віку, національності й громадянства, що вступили на програму магістратури або аспірантури (програма повинна стосуватися фінансів, ринків капіталу або управління фінансовими ризиками). Кандидати можуть вступати до будь-якого акредитованого університету у світі.

Грант: організатори пропонують стипендію в обсязі 10 000 $
Дедлайн: 30 червня

book

Грант Фонду королеви Ядвіги для проведення досліджень у Кракові

Фонд королеви Ядвіги підтримує студентів аспірантури та наукових працівників, які намагаються досягти видатних досягнень у галузі наукових досліджень. На грант можуть претендувати студенти аспірантури, кандидати наук і доктори наук з країн Центрально-Східної Європи, країн колишнього Радянського Союзу та країн Балканського півострова.

Грант складається зі стипендії в обсязі 1 500 польських злотих / 340 €, оплати проживання в студентському гуртожитку, надання базової медичної допомоги під час перебування студентів у Кракові.
Дедлайн: 15 червня

Грант Університету Глазго

Університет Глазго пропонує 20 грантів іноземним студентам, які вступають до університету у 2018/2019 навчальному році. Стипендію можуть отримати студенти магістратури та аспірантури одного із чотирьох коледжів університету. Кандидати, які вступають на одну з післядипломних програм до дедлайну, автоматично стають претендентами на стипендію. Окремої заявки на грант немає.

Грант: фінансова підтримка в обсязі 10 000 £
Дедлайн: 16 червня

Стипендії бізнес-школи Putra Business School, Малайзія

Putra Business School пропонує стипендії студентам магістратури (MSc, MBA) та аспірантури (PhD). Стипендію можуть отримати як малайзійські, так і іноземні студенти. Існує також спеціалізована програма PhD на аспірантурі. Бізнес-школа пропонує часткову й повну стипендії, що покривають вартість навчання впродовж усього періоду на обраній програмі. Стипендія продовжується на наступний семестр за умови успішності студента. Навчання англійською мовою.

Грант: оплата навчання
Дедлайн: заявки приймаються 3 рази на рік на програму МВА – до 31 жовтня, 28 лютого і 30 червня. На програми MSc & PhD 2 рази на рік – до 31 грудня і 30 червня.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus