Гранти травня

library

Грант для навчання в Університеті імені Ґете в Німеччині, стипендійна програма від Фундації Івана Павла II в Любліні та оплата навчання на програмах бакалаврату у Вестмінстерському університеті у Великій Британії

2019 HEU Scholarship Program – стипендія для навчання в Китаї

Харбінський інженерний університет у Китаї пропонує повні стипендії іноземним студентам бакалаврату, магістратури та аспірантури. Стипендію можна отримати для навчання на будь-якій програмі університету. Університет пропонує 150 програм, навчання на 48 з них – англійською мовою.

Грант: стипендія покриває 100% або 50% вартості навчання і проживання (студентам магістратури виділяють близько 445 $, студентам аспірантури – 520 $)
Дедлайн: 31 травня

Реклама

Humber International Entrance Scholarships

Гамбер-коледж у Канаді пропонує часткову стипендію для міжнародних студентів, які починають навчання на бакалавраті у вересні 2019 та січні 2020 року. Повний список навчальних програм та курсів шукай на офіційному сайті. Для участі спершу потрібно подати заявку на навчання, потім – на стипендії.

Грант: стипендія до 5 000 $
Дедлайн: 17 травня

Гранти у сфері креативної економіки від Британської ради

Британська рада відкрила другий раунд прийому заявок у рамках програми Creative Spark, яка виділятиме гранти до 40 000 фунтів на розвиток підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців в Україні. На конкурс приймаються проекти від українських університетів у партнерстві з закладами вищої освіти Великої Британії.
Мета програми Creative Spark – розвиток креативної економіки завдяки навчанню та підтримці студентів, випускників університетів і молодих підприємців.

Грант: фінансування проектів
Дедлайн: 12 травня

Стипендійна програма від Фундації Івана Павла II в Любліні

Стипендійна програма від Фундації Івана Павла II, лауреати якої мають можливість навчатися безкоштовно в Люблінському католицькому університеті.

Грант: проживання та стипендія протягом дев’яти місяців на рік
Дедлайн: 30 квітня

Навчання в Університеті імені Ґете, Німеччина

Стипендія Goethe Goes Global призначена студентам, які вступають на магістратуру до Франкфуртського університету імені Ґете. Мета стипендії – розвинути академічну кар’єру й підтримати студентів магістратури. Щороку стипендію отримують 20 студентів.

Грант: щомісячна стипендія 1 000 € на період навчання на програмі (2 роки); підтримка й допомога від персоналу університету; доступ до дослідницького оточення і знайомство з дослідниками університету.
Дедлайн: 31 липня

book

Грант для навчання в Нарвському коледжі Тартуського університету

Нарвський коледж Тартуського університету (Естонія) пропонує взяти участь у конкурсі для навчання на програмах вищої освіти. З другого семестру за критерієм академічної успішності студенти отримують стипендії від 100 € до 260 €.

Грант: стипендія повністю покриває навчання в коледжі, враховуючи перший рік, відведений на вивчення естонської; проживання студенти оплачують самостійно.
Дедлайн: 1 червня

Повна стипендія для навчання у Вестмінстерському університеті

Вестмінстерський університет (Велика Британія) пропонує повну стипендію іноземним студентам, які вступають на одну з програм бакалаврату цього закладу освіти. У стипендійну програму включено всі програми бакалаврату Вестмінстерського університету.

Грант: стипендія покриває такі витрати: навчання; проживання; авіапереліт до Лондона й назад.
Дедлайн: 31 травня

Аспірантура в Університетському коледжі Дубліна, Ірландія

Приймаються заявки на участь у престижному проекті European Research Council (ERC), у рамках якого виділять 2 повні стипендії студентам аспірантури. Стипендію можна отримати для навчання на 4-річній програмі аспірантури Technology Evolution in Regional Economies (TechEvo). Мета проекту – дослідити, як регіональні знання впливають на еволюцію місцевих технологій і формують географію економічного процвітання.

Грант: організатори надають стипендію 31 500 € (цієї суми достатньо для оплати навчання і збереження 18 000 € на рік)
Дедлайн: 25 травня

Allan & Nesta Ferguson Charitable Trust Masters Scholarships

Університет Шеффілда (Велика Британія) спільно з The Allan & Nesta Ferguson Charitable Trust пропонують стипендії студентам з країн, що розвиваються. У 2019 році виділять 10 стипендій.Громадяни відповідних країн, що розвиваються, автоматично стають претендентами на стипендію після вступу на одну з вищевказаних програм магістратури.

Грант: стипендія покриває навчання (повністю), проживання. Також виплачуватиметься щомісячна стипендія.
Дедлайн: 24 травня

Грант для навчання студентам аспірантури в Sant’Anna School of Advanced Studies

Sant’Anna School of Advanced Studies в Італії пропонує грант для навчання й досліджень у сфері правознавства та всесвітньої політології (Human Rights and Global Politics). Мета трирічної програми навчання – дати студентам можливість не просто проводити дослідження, а й розвинути особисту кар’єру в широкому колі міжнародних, національних і регіональних організацій як у приватному, так і в державному секторі. Претендувати на стипендію можуть студенти всіх національностей, які мають ступінь магістра й відмінні оцінки.

Грант: 14 000 € на рік
Дедлайн: 3 червня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus