Гранти квітня

workspace (1)

Короткострокові дослідні візити в Індію для молодих учених, стипендія для навчання в Німеччині й грант для здобуття диплома магістра у сфері медицини в будь-якому університеті світу

Стипендійна програма Фонду Конрада Аденауера для студентів східноукраїнських університетів

Фонд Конрада Аденауера надає стипендії для навчання студентам східноукраїнських університетів. Програма триває до 12 місяців, початок – 1 серпня 2019. Отримати фінансування можуть студенти-відмінники, які беруть активну участь у соціально-політичному житті країни. Стипендіатами фонду можуть стати студенти всіх спеціальностей, які мають українське громадянство й навчаються в будь-якому закладі вищої освіти на території Харківської, Дніпропетровської, Запорізької і підконтрольних українському уряду районів Донецької та Луганської областей.

Грант: обсяг стипендії становить 80 € щомісяця
Дедлайн: 3 квітня

Реклама

Scholarships for Full-time Master Degree Studies у Литві

Міністерство освіти, науки і спорту Литовської Республіки відкрило конкурс заявок на отримання стипендій для магістратури в закладах вищої освіти Литви. До участі приймаються заявки від громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Китаю, Грузії, Ізраїлю, Японії, Кореї, Молдови, України, а також від іноземців литовського походження. Для громадян України передбачено 30 стипендій. Усі затверджені кандидати отримають щомісячну стипендію в обсязі 380 € на період навчання.

Грант: щомісячна стипендія для навчання в обсязі 380 €
Дедлайн: 3 травня

Гранти для навчання в Болонському університеті

Стипендія для навчання в Італії в Болонському університеті зі здобуттям ступеня бакалавра або магістра. До участі запрошуються іноземні студенти, які отримали кваліфікацію в установах поза італійською системою освіти. Обмежень за громадянством немає. Кожен грант присуджується лише на один навчальний рік і становить загалом 11 059 €.

Грант: 5 грантів на суму 11 059 € і покриття оплати навчання на загальну суму 20 000 €; 20 грантів на суму 11 059 € і покриття оплати навчання на загальну суму 100 000 €.
Дедлайн: 30 квітня

Гранти міжнародної мобільності

Гранти для фахівців у сфері культури й креативних індустрій на поїздки до ЄС та України. Підтримка надається в таких галузях: аграрні науки, аерокосмічна інженерія, альтернативна енергетика, державне управління, публічне право, екологія та охорона довкілля. Фонд також може розглядати заявки на отримання гранту в інших галузях.

Грант: до 4 000 €
Дедлайн: 11 квітня

uni (1)

Міжнародний грант на отримання диплома магістра у сфері медицини

Грантова програма, що дає змогу отримати диплом магістра у сфері медицини. Стипендія покриває 30 місяців навчання (12 місяців на програмі магістратури й 18 місяців дослідного проекту). Перші 12 місяців потрібно присвятити навчанню на програмі магістратури (MSc) в будь-якому університеті світу. Наступні 18 місяців потрібно працювати над дослідницьким проектом, який може бути реалізований у країнах, що розвиваються.

Грант: 120 000 £, враховуючи зарплату, стипендію, витрати на дослідження
Дедлайн: 16 квітня

The Krzysztof Skubiszewski Scholarship and Research Grant 2019

Грант для проведення досліджень спільно зі співробітниками Варшавського університету та інших вишів Польщі. Дослідження можна проводити у сфері права, політики й сучасної історії. Мета стипендії – просування демократії, прав людини, верховенства права й поваги до права в міжнародних відносинах. У рамках програми виділяється грант і стипендія.

Грант: 2 248,45 €; проживання у Варшаві; покриття транспортних витрат; оплата страхування; 249,62 € на оплату матеріалів, потрібних для дослідження.
Стипендія: стипендія 6 745,13 €, яка буде поділена на рівні платежі й виплачуватиметься раз на місяць протягом 9 місяців; 748,63 € на оплату матеріалів, потрібних для дослідження; проживання у Варшаві; покриття транспортних витрат; оплата страхування.
Дедлайн: 8 квітня

Стипендії іноземним студентам Мангаймського університету в Німеччині

Мангаймський університет пропонує 177 стипендій на 2019/2020 навчальний рік. Стипендія виплачується іноземним студентам бакалаврату, магістратури або здобувачам ступеня в галузі педагогіки.

Грант: стипендія в обсязі 300 € на місяць
Дедлайн: 30 квітня, 31 травня, 15 липня залежно від навчальної програми

friends (1)

Грант для навчання від Wells Mountain Initiative

Wells Mountain Initiative надає стипендії для навчання студентам з країн, що розвиваються. Організацію цікавлять кандидати, які бажають допомогти своїм рідним країнам. Дисципліни: медицина, освіта й педагогіка, розвиток товариств, право, соціальна робота, бізнес, інформаційні технології, сільське господарство, машинобудування. Важливим компонентом стипендійної програми є громадська діяльність.

Грант: організація надає грант від 300 $ до 3 000 $ на рік; стипендія виплачується щороку на період навчання; стипендію можна використати для оплати навчання, навчальних матеріалів, оренди житла.
Дедлайн: 1 квітня

MOFCOM – стипендія для навчання від уряду Китаю

Стипендія MOFCOM заснована Міністерством комерції Китайської Народної Республіки для зміцнення зв’язків і співпраці між Китаєм та іншими країнами. Стипендію можна отримати для навчання на магістратурі (2-3 роки) або на аспірантурі (3-4 роки). Стипендіати можуть подати заявку для навчання на магістратурі англійською мовою, але якщо серед доступних програм є тільки китайськомовні, студенти повинні вивчити китайську мову протягом 1-2 років до початку навчання на магістратурі / аспірантурі.

Грант: оплата навчання, покриття проживання в кампусі університету; стипендія: студентам магістратури – 450 $, студентам аспірантури – 520 $; покриття медичного страхування; оплата авіаперельоту в обидва напрямки.
Дедлайн: 30 квітня

Короткострокові дослідні візити в Індію

Програма надає можливість молодим ученим, педагогам і дослідникам з країн, що розвиваються, провести дослідження в Індії. Програма оплачує короткострокові дослідження в Indian Centres of Excellence з наук і технологій, враховуючи інженерну справу й медичні науки. Стипендіати мають свободу у виборі можливостей та формуванні контексту своєї дослідницької роботи. Щороку надають 10 стипендій. Тривалість дослідження – не більш як 3 місяці. Стипендіати можуть самі обрати період дослідного візиту. По закінченні дослідження стипендіатам потрібно скласти невеликий звіт.

Грант: організатори оплачують авіапереліт, проживання й харчування і надають фінанси для покриття особистих витрат
Дедлайн: 30 квітня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus