Гранти березня

girl

Стипендійна програма уряду Китаю, грант на магістратуру з картографії і безкоштовне навчання без здобуття наукового ступеня в Індонезії

Стипендійна програма уряду Польщі

Scholarship Program for Young Academics – стипендійна програма для молодих учених, що передбачає навчання в Польщі. Стипендію можуть отримати студенти України, Білорусі, Молдови, Росії, Центральної Азії та Кавказу. Ця програма дає можливість навчатися й проводити дослідження протягом одного навчального року в одному з університетів Польщі.

Після закінчення програми студентам потрібно повернутися на батьківщину і застосувати на практиці набуті знання. Щороку уряд Польщі виплачує 70 стипендій. Стипендію можуть отримати бакалаври й магістри гуманітарних наук.

Грант: стипендія виплачується щомісяця готівкою, сума стипендії становить 1 350 злотих на місяць
Дедлайн: 1 березня

Реклама

Darmasiswa Scholarship для навчання в Індонезії

Уряд Індонезії пропонує іноземним студентам навчання за програмою Darmasiswa Scholarship без здобуття наукового ступеня. Щоб отримати стипендію, потрібно зареєструватися на офіційному сайті. Студенти, які проживають не у своїй рідній країні, можуть подати документи через посольство Індонезії.

Грант: грант на оплату навчання
Дедлайн: 1 березня

Стипендійна програма Європейської школи «Східного партнерства»

Школа «Східного партнерства» пропонує якісне навчання та стипендії студентам із країн «Східного партнерства».
Школа пропонує дворічне навчання, по закінченні якого учасники отримають IB Diploma. Студентам потрібно надати згоду батьків, свідоцтво про народження та оцінки за попередній навчальний рік. Документи мають бути нотаріально завірені та англомовні.

Грант: оплата навчання, інші витрати
Дедлайн: 1 березня

Vice-Chancellor’s Scholarship for Research Excellence

Ноттінгемський університет (Велика Британія) пропонує стипендію іноземним студентам, які мають бажання здобути ступінь PhD або MPhil. Стипендію можуть отримати 50 іноземних студентів, які вступають на будь-яку програму PhD або MPhil (крім факультету Engineering) Ноттінгемського університету. Навчання на програмі має починатися в період із 1 жовтня 2019 по 1 лютого 2020. Спершу кандидатам потрібно вступити на одну з програм PhD або MPhil. Отримавши підтвердження про зарахування, потрібно подати заявку на стипендію.

Грант: стипендія повністю покриває вартість навчання і виплачується протягом 3 років навчання на одній з дослідницьких програм
Дедлайн: 8 березня

як дівчина планує день

Стипендія ESED на вивчення сталої енергетики

Мета стипендії ESED – підтримати студентів, які бажають вивчати розвиток сталої енергетики. Студенти можуть навчатися в будь-якому університеті світу на магістерський програмі, яка стосується розвитку сталої енергетики, відновлюваних джерел енергії та/або енергетичного сектора загалом. Щороку виділяється до 10 стипендій. Обсяг кожної стипендії – до 23 000 $ на рік, стипендія може виплачуватися не більш як 2 роки.

Грант: обсяг стипендії – до 23 000 $ на рік
Дедлайн: 8 березня

Грант для навчання в Istituto Moda e Design

Istituto Moda e Design, одна з найбільш ексклюзивних шкіл моди й дизайну, що розміщується в центральній частині Мілана, пропонує 100 грантів іноземним студентам магістратури на вивчення моди й дизайну. Навчання триває 10 місяців, у кожному класі – не більш як 20 студентів. Програма навчання складається з 10 модулів, кожен модуль організований спільно з провідними агентствами реклами й фотографії, студіями дизайну продуктів, візуального дизайну й архітектури та модними брендами. Заявку й портфоліо потрібно надіслати на master@rm-modaedesign.it

Грант: стипендія покриває 50% або 25% вартості навчання
Дедлайн: 15 березня

Стипендія на магістратуру з картографії

Приймаються заявки на стипендію Erasmus Mundus Scholarships для навчання на магістратурі за спеціальністю «Картографія». Магістерська програма Cartography MSc – це чотирисеместрова програма чотирьох університетів, які розташовані в Німеччині, Австрії та Нідерландах: перший семестр – навчання в Мюнхенському технічному університеті; другий семестр – навчання у Віденському технічному університеті; третій семестр – навчання в Дрезденському технічному університеті; четвертий семестр – навчання в Університеті Твенте.

Грант: щомісячна стипендія в обсязі 1 000 €, покриття транспортних витрат, вартості навчання, візи, проживання, медичного страхування. Організатори пропонують 25 стипендій.
Дедлайн: 15 березня

Стипендія для магістрів Женевського університету

Факультет природничих наук Женевського університету (Швейцарія) за підтримкою спонсорів заснував стипендійну програму для заохочення мотивованих студентів магістратури факультету. Особливий акцент університет робить на дослідницькій роботі.

Грант: від 10 000 до 15 000 швейцарських франків на рік
Дедлайн: 15 березня

Great Wall Program – стипендійна програма уряду Китаю

Уряд Китаю спільно з ЮНЕСКО відкрив 75 стипендій для найкращих студентів, аспірантів і дослідників. Стипендію можуть отримати кандидати з країн, що розвиваються. Перелік університетів і дисциплін, на які поширюється стипендія, шукай на офіційному сайті.

Для участі потрібно подати заявку до національної комісії в справах ЮНЕСКО у своїй країні. Бажано зв’язатися з китайським університетом і заздалегідь домовитися про зарахування.
Розглядаються заявки тільки від кандидатів, яких рекомендувало ЮНЕСКО.
Детальніше про стипендії – на сайті організаторів.

Грант: оплата навчання і покриття витрат на проживання
Дедлайн: 15 березня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus