Гранти лютого

woman-notebook-working-girl

Стипендії іноземним студентам для навчання в Канаді, грант від Центральноєвропейського університету в Угорщині і магістратура в галузі математики й комп’ютерних наук у Франції

Стипендійна програма Університету Твенте

Університет Твенте, Нідерланди, пропонує стипендії студентам, які не є громадянами країн ЄС. Щоб отримати стипендію, потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті університету. Подавати заявку на стипендію можна двічі на рік з 1 жовтня по 1 лютого і з 1 лютого по 1 травня.

Грант: стипендія для навчання може мати обсяг від 3 000 € до 25 000 € на один навчальний рік
Дедлайн: 1 лютого

Реклама

Стипендії для іноземних студентів від Йоркського університету

Йоркський університет у Канаді пропонує стипендії для іноземних студентів на програми бакалаврату. Щоб подати заявку на стипендію, непотрібно чекати підтвердження про зарахування до університету.

Грант: фінансова допомога для навчання в обсязі від 15 000 $ до 35 000 $
Дедлайн: 1 лютого

Amandus H. Lundqvist Scholarship Program

Технічний університет Ейндговена пропонує стипендію іноземним студентам-магістрантам. Грант виплачується студентам програм у сфері наук і технологій. Усі іноземні студенти, які вступають на магістратуру університету, автоматично стають претендентами на стипендію. Окремої заявки на стипендію немає.

Грант: стипендія повністю покриває вартість навчання (15 000 €) і надає грант для оплати проживання (5 000 € на кожен рік навчання за магістерською програмою). Тривалість навчання – 2 роки.
Дедлайн: 1 лютого

workspace 2

Грант для навчання студентам магістратури Центральноєвропейського університету

Центральноєвропейський університет в Угорщині пропонує грант, який покриває від 50 % до 100 % плати за навчання.
Університет пропонує широкий спектр магістерських програм.

Грант: повний або частковий грант для оплати навчання
Дедлайн: 1 травня

Principal’s Career Development PhD Scholarships

Единбурзький університет, Велика Британія, пропонує до 45 стипендій іноземним студентам, які вступають на аспірантуру університету. Щоб отримати стипендію, потрібно заповнити заявку на сайті організаторів.

Грант: оплата навчання і стипендія обсягом 15 000 £. Грант виплачується три роки.
Дедлайн: 1 лютого

VU Amsterdam Fellowship Programme, Нідерланди

VU Amsterdam Fellowship Programme призначена для талановитих іноземних студентів, які хочуть здобути диплом магістра в Амстердамському вільному університеті. Мова навчання – англійська. Студентам потрібно подати заявку на програму магістратури в Studielink, а потім через портал університету.

Грант: стипендія для оплати навчання. Університет не надає додаткового фінансування для оплати проживання чи інших витрат.
Дедлайн: 1 лютого

library

Магістратура в галузі математики й комп’ютерних наук у Тулузі, Франція

Щороку Міжнародний центр математики та інформатики в Тулузі надає стипендії для навчання на магістерських програмах.
До участі в програмі запрошують студентів, які мають ступінь бакалавра або успішно закінчили перший рік навчання на магістратурі. Особливу увагу приділятимуть академічним досягненням кандидата і володінню французькою мовою. Документи потрібно надіслати у форматі PDF електронною поштою: contact@cimi.univ-toulouse.fr Обрані кандидати зможуть пройти інтенсивний курс французької мови, прибувши до Франції.

Грант: стипендія покриває вартість навчання і частину витрат на проживання в Тулузі (від 600 € до 1 000 € на місяць)
Дедлайн: 3 лютого

Стипендійна програма для лідерів в Університеті Джорджа Вашинґтона

Стипендійна програма Global Leaders Fellowship Університету Джорджа Вашинґтона призначена для студентів магістратури та аспірантури, які мають намір, закінчивши навчання, повернутися на батьківщину і там застосовувати на практиці знання та навички, набуті в університеті. Щоб отримати стипендію, потрібно подати на розгляд онлайн-заявку.

Грант: стипендія покриває до 18 кредит-годин. Студент повинен мати інше джерело фінансування, завдяки якому можна буде оплатити проживання, навчальні матеріали і покрити інші витрати.
Дедлайн: 8 лютого

Science@Leuven Scholarships

Стипендійна програма Science@Leuven призначена для талановитих іноземних студентів, які хочуть навчатися на одній з магістерських програм Левенського католицького університету в Бельгії. Студентам потрібно подати заявку на одну з програм магістратури, а потім – заявку на стипендію.

Грант: стипендія обсягом до 10 000 € на рік (комісія вирішує щодо обсягу гранту для кожного студента). Стипендія оплачує навчання протягом року, а також покриває витрати, пов’язані зі страхуванням та проживанням.
Дедлайн: 15 лютого

Grenoble INP Foundation Scholarship Program

Grenoble Institute of Technology, що у Франції, пропонує стипендію іноземним студентам, які хочуть навчатися на міжнародних програмах магістратури. Заявку на стипендію можна подати тільки після заявки на магістратуру.

Грант: стипендія до 5 000 € на семестр, максимальний термін видавання стипендії – 2 семестри
Дедлайн: 28 лютого

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus