Гранти грудня

friends (1)

Стипендія на програму МВА в Італії, грант для навчання в Баварії і міжнародний конкурс для журналістів Knight International Journalism Awards

Міжнародний конкурс для журналістів Knight International Journalism Awards

Knight International Journalism Awards – щорічний конкурс для журналістів. Переможець працюватиме над Organized Crime and Corruption Reporting Project, що присвячений дослідженню злочинності й корупції в уряді та промисловості. Стипендіату покриють транспортні витрати, гонорар і страхування.

Грант: грант на реалізацію проекту, гонорар
Дедлайн: 31 грудня (заявки приймаються цілий рік)

Реклама

Filmmakers Without Borders – гранти для створення фільмів

Filmmakers Without Borders – некомерційна організація – приймає заявки від молодих і досвідчених режисерів з усіх країн світу. Фінансування можна отримати для документальних, експериментальних, художніх і медійних проектів на різних стадіях виробництва.

Грант: від 250 $ до 5 000 $
Дедлайн: 1 січня

Trustee Scholarship – стипендія від Boston University, США

Бостонський університет пропонує стипендії найкращим студентам бакалаврату. Стипендії надаються за академічні досягнення й лідерський потенціал студентам, які бажають здобути вчений ступінь у США. Університет пропонує 20 стипендій. Стипендія повністю покриває вартість навчання (4 роки) і всі університетські внески.

Грант: стипендія покриває вартість навчання (4 роки) і всі університетські внески
Дедлайн: 1 грудня

workspace 3

Грант для навчання в Баварії, Німеччина

Баварія надає стипендії для навчання в 2019/2020 навчальному році. Мета програми – підтримка академічної кооперації та обміну між Баварією й країнами Центральної, Східної та Південно-Східної Європи. Стипендію можуть отримати студенти, які навчатимуться на програмах аспірантури й постдокторських програмах в університетах Баварії. Стипендію можна буде подовжити на 3 роки.

Грант: стипендіати отримуватимуть 735 € на місяць або 8 820 € на рік
Дедлайн: 1 грудня

Стипендія від Eric Bleumink Fund

Стипендія Еріка Блемінка в Гронінгенському університеті, Нідерланди, призначена студентам усіх магістерських програм закладу. Для участі кандидат повинен подати заявку на одну з магістерських програм. Окремої заявки на стипендію немає (кандидати, які відповідають вимогам програми, будуть номіновані на стипендію автоматично).

Грант: грант покриває плату за навчання, проживання, міжнародні поїздки, книги й медичне страхування
Дедлайн: 1 грудня

Degree completion grants for international students at Universität Hamburg

Гамбурзький університет пропонує гранти іноземним студентам, які навчаються на програмах університету, як-от Diplom, Magister або Staatsexamen. Максимальна тривалість виплати гранту – 12 місяців. Мета гранту – допомогти талановитим і вмотивованим іноземним студентам Гамбурзького університету.

Грант: максимальна сума гранту становить 720 € на місяць, максимальний період фінансування – 12 місяців. Обсяг кожного гранту нараховується індивідуально.
Дедлайн: 1 грудня

Hong Kong PhD Fellowship

Стипендія для дослідницької роботи у восьми найкращих університетах Гонконгу для студентів усіх національностей. Охочим потрібно подати онлайн-заявку на Hong Kong PhD Fellowship Scheme Electronic System, а також вибрати один з восьми закладів освіти Гонконгу, які беруть участь у програмі, і подати туди заявку.

Грант: студенти будуть отримувати річну стипендію в обсязі 38 600 $ і 1 600 $ на витрати, пов’язані з дослідницькою діяльністю
Дедлайн: 1 грудня

стажування для студентів

Стипендія іноземним студентам від University of British Columbia, Канада

Стипендійна програма Donald A. Wehrung International Student Award призначена іноземним студентам Університету Британської Колумбії. Стипендію можуть отримати іноземні студенти з економічно нестабільних регіонів або регіонів, у яких тривають військові дії, а також студенти, які, незважаючи на скрутне становище, змогли здобути середню освіту, однак не мають можливості здобути вищу освіту без фінансової допомоги.

Грант: стипендія покриває повну вартість навчання і витрати на прожиття
Дедлайн: 1 грудня

Навчання в The Yenching Academy of Peking University

The Yenching Academy Пекінського університету пропонує всім охочим вступити на програму Master’s Degree in China Studies. Ця програма спеціально розроблена для вивчення Китаю за межами традиційних гуманітарних і соціальних дисциплін. Навчання проводиться англійською мовою. Програма створить можливість вивчити давній та сучасний Китай, використовуючи інноваційний підхід у вивченні минулого, сучасного й майбутнього трансформації Китайської Народної Республіки. В основу програми покладено міждисциплінарний підхід до вивчення розвитку Китаю, і воно відбуватиметься як з погляду місцевих жителів, так і з погляду іноземців.

Грант: стипендія, що покриває плату за навчання, проживання в кампусі університету та авіапереліт до Пекіна й назад після закінчення навчання
Дедлайн: 7 грудня

Стипендія для навчання на програмі МВА в Bocconi School of Management, Італія

Bocconi School of Management пропонує 25 стипендій, які повністю й частково оплачують навчання на програмі МВА.
Стипендія присуджується до початку навчання в університеті. Заявка на навчання подається окремо від заявки на стипендію.

Грант: повна або часткова оплата навчання
Дедлайн: 10 грудня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus