Гранти грудня для студентів і науковців

Отримати стипендію на навчання в одному з найбільших університетів Австралії, виграти грант на свій проект від Фонду демократії ООН і позмагатися за звання кращого студента-правника. Більше грантів для студентів і науковців шукайте в огляді «Студвею».

робота
Грант для студентів-правників

Ліга студентів АПУ за ініціативи й підтримки ЮФ «Лавринович і Партнери» оголосила конкурс у сфері корпоративного права. До участі приймаються роботи на тему «Продаж цілісного майнового комплексу господарського товариства: процедурні та податкові аспекти». Із правилами оформлення матеріалів можна ознайомитися в Положенні про стипендіальний конкурс. Автори десяти кращих робіт будуть запрошені на святкову церемонію, під час якої оголосять трьох переможців.

Грант: 2 000-5 000 грн.

Дедлайн: 30 листопада.


робоче місце
Стипендія на навчання у School Of Media

Можливість безкоштовно потрапити на навчання в київську School Of Media. Стипендію можуть отримати молоді спеціалісти зі Східної України (Донецька, Луганська області). За результатами відбору оберуть 4 фіналістів. Навчання триватиме 2 місяці.

Грант: безкоштовне навчання у SOM. School of Media на одній із 4 спеціальностей – «Журналіст/телеведучий», «Телеоператор», «Режисер монтажу» та «Продюсер».

Дедлайн: 1 грудня.


робота
Грант Герди Хенкель на дослідження в галузі соціальних і гуманітарних наук

Грант від Фундації імені Герди Хенкель – це можливість для молодих науковців з України провести дослідження в галузі гуманітарних і соціальних наук у Бухаресті. Серед обов’язкових вимог до апліканта − наявність ступеня кандидата наук.

Грант: щомісячна стипендія в розмірі €750, тревел-грант, а також покриття витрат на дослідження та проживання.

Дедлайн: 9 грудня.


велосипед
Гранти для велоактивістів

Другий конкурс проектів у рамках Програми малих грантів для велоактивістів від Центру соціальних і ділових ініціатив та Асоціації велосипедистів Києва. У конкурсі можуть брати участь молоді громадські організації та місцеві ініціативні групи, що просувають велосипеди як щоденний транспорт. Учасникам слід написати проект, описати шлях його втілення та цінність.

Грант: від 15 000 до 45 000 грн.

Дедлайн: 15 грудня.


конспект, робоче місце, навчання
Грант на навчання в університеті Сіднея

Якщо ви давно мрієте побувати в Австралії та ще й безкоштовно там повчитися, не проґавте таку можливість. Університет Сіднея оголосив прийом заявок на навчання за магістерськими й докторськими програмами для студентів з усього світу. Програма University of Sydney International Scholarship (USydIS) покриває всі витрати на проживання й навчання.

Грант: оплата навчання та щомісячна стипендія.

Дедлайн: 15 грудня.


конспект2
Грант на проекти від Фонду демократії ООН

Якщо у вас є ідея проекту, який підтримує права людини, зможе посилити роль громадянського суспільства чи заохотить соціальні групи до участі у демократичних процесах, Фонд демократії ООН допоможе з його фінансуванням.

До участі приймаються проекти у таких сферах: розвиток спільнот; верховенство права і права людини; інструменти знань (освіта); розширення прав жінок; участь молоді; ЗМІ та свобода інформації; посилення взаємозв’язку з урядом.

Грант: 100 000-300 000 $ на реалізацію проекту.

Дедлайн: 31 грудня.


конспект
Грант на дослідження від уряду Швейцарії

Молоді науковці всіх спеціальностей, які хочуть провести дослідження в освітніх установах Швейцарії, можуть подаватися на гранти, які щороку виділяє уряд цієї країни.

Грант: покриття витрат на проживання, медичне страхування, переліт; щомісячна стипендія.

Дедлайн: грудень щороку.


конспект4
Гранти на навчання в Оксфорді

Студенти всіх спеціальностей можуть подаватися на конкурс грантів на навчання в Оксфорді. Конкурс передбачений для навчання в магістратурі й аспірантурі.

Грант: покриття витрат на навчання та щомісячна стипендія.

Дедлайн: 8 та 22 січня.


робота2
Грант на проведення досліджень у Гарварді

Хочете провести власне дослідження у галузі природничих наук, але не маєте на це коштів − подавайтеся на грантову програму Environmental Fellows program. Вона передбачає річне перебування в Гарварді, доступ до навчальних матеріалів, а також інші можливості для написання наукової робити.

Грант: тревел-грант, стипендія у розмірі 62 000 $ на рік і медичне страхування.

Дедлайн: 13 січня.


робота
Amsterdam Excellence Scholarships

Студенти із країн, що не входять до Євросоюзу, можуть подавати заявки на участь у стипендіальній програмі університету Амстердама. Amsterdam Excellence Scholarships (AES) приймає заявки на навчання в магістратурі від студентів, які не входять до Євросоюзу та закінчили бакалавра у сфері права, економіки, бізнесу, освіти, точних, гуманітарних і природничих наук, комунікації та психології.

Грант: покриття витрат на проживання і навчання в розмірі €25 000.

Дедлайн: 15 січня.


робоче місце
Стипендії для навчання в університеті Лунда

Шведський Лундський університет оголосив конкурс грантів на навчання на рівень бакалавра й магістра для студентів із країн, які не входять до ЄС. На стипендію можуть подаватися студенти всіх спеціальностей.

Грант: покриття витрат на навчання.

Дедлайн: 16 січня.


робота
Стипендії на навчання в Австралії

Університет Маккуорі в Австралії пропонує стипендії для іноземних студентів, які навчаються чи хочуть навчатися на таких спеціальностях як «Інженерія», «Навколишнє середовище», «Науки про людину», «Медіа», «Лінгвістика» й «Освіта». Апліканти можуть подаватися на рівень бакалавра й магістра.

Грант: фінансова допомога у розмірі 10 000 австралійських доларів.

Дедлайн: 1 лютого.


хакатон
Грант від Hackathon Bridge в Україні

Hackathon Bridge − це конкурс інноваційних проектів, спрямований на підтримку молодих та активних людей з Польщі, України й Молдови. Фінансова підтримка надається на проекти/ідеї у сфері бізнесу, суспільства та культури. Участь можуть брати громадяни до 35 років, які створять команду, учасником якої буде принаймні 1 представник будь-якої із 2 названих країн (Польща+Україна, Україна+Молдова, Молдова+Польща). Команди також матимуть можливість відвідувати підготовчі тренінги з управління проектами у трьох країнах.

Грант: фінансова підтримка у розмірі €45 000.

Дедлайн: до 30 квітня.

Фото: соцмережі, stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus