Гранти листопада

workspace

Стипендії ЮНЕСКО на проведення досліджень, міжнародні стипендії у США для жінок і гранти DAAD в галузі мистецтва, дизайну, візуальної комунікації та кінематографу

Wallace Stegner Fellowship

Стенфордський університет щороку пропонує стипендії на 10 дворічних програм: 5 із художньої літератури й 5 із поезії. Подавати заявку можуть усі, кого цікавить програма. Обмежень за віком і національністю немає.

Грант: стипендія в обсязі 26 000 $ на рік. Також організатори оплачують навчання й медичне страхування.
Дедлайн: 1 грудня

Реклама

Стипендії ЮНЕСКО на проведення досліджень

ЮНЕСКО спільно з урядом Японії організовує нову дослідницьку програму UNESCO / Keizo Obuchi Research Fellowships Programme (UNESCO / Japan Young Researchers’ Fellowship Programme). Уряд Японії пропонує 10 стипендій кандидатам з країн, що розвиваються. У пріоритеті – кандидати, які бажають проводити дослідження в Японії, жінки, а також кандидати з найменш розвинених країн та Африки.

Грант: ЮНЕСКО надає грант на проведення досліджень – 10 000 $
Дедлайн: 30 листопада

Міжнародні стипендії у США для жінок

Міжнародна стипендія у США для жінок (AAUW’s International Fellowship Program) існує з 1917 року. Метою програми є підтримка жінок – студенток магістратури, аспірантури або докторантури, які не є громадянками або постійними жительками США. Стипендійна програма підтримується в усіх акредитованих навчальних закладах країни. У програмі задіяні всі галузі дослідження й наукові програми, пропоновані в акредитованих закладах вищої освіти США.

Грант: магістерська стипендія – 18 000 $; аспірантська стипендія – 20 000 $; докторська стипендія – 30 000 $.
Дедлайн: 15 листопада

workspace 2

Стипендія Transform Together для навчання в Sheffield Hallam University

Sheffield Hallam University, Велика Британія, пропонує іноземним студентам бакалаврату, магістратури та аспірантури 50-відсоткову знижку на навчання. Стипендія надається студентам денної форми навчання.

Грант: оплата 50 % вартості навчання
Дедлайн: 1 листопада

Міжнародна дослідницька програма у США Weinstein JAMS International Fellowship Program

Weinstein JAMS International Fellowship Program – дослідницька стипендійна програма, що надає можливість індивідуального дослідження кандидатам, які не є громадянами США. Програма спрямована на вивчення процесів і практики вирішення конфліктів у США, щоб допомогти учасникам програми у вирішенні конфліктів у їхніх країнах. Стипендійна програма відкрита для інновацій, і учасники можуть проявляти творчий підхід у різних проектах і заходах.

Грант: організатори пропонують 20 000 $ на реалізацію проекту
Дедлайн: 19 листопада

Atlantic Fellows for Social and Economic Equity Programme

Магістерська програма, присвячена питанням рівності й справедливості, організатором якої є International Inequalities Institute (III) Лондонської школи економіки та політичних наук. Учасники програми працюватимуть разом і розмірковуватимуть про причини соціальної та економічної нерівності, а потім реалізують на практиці здобуті знання та вміння.

Дедлайн: 20 листопада

онлайн-курси вересня

Стипендія DAAD в галузі мистецтва, дизайну, візуальної комунікації та кінематографу

Стипендія надається для навчання на програмах магістратури або післядипломних програмах.

Дедлайн: 30 листопада

Грант Villa I Tatti Wallace – дослідження в Італії

Щороку Villa I Tatti, The Harvard University Center for Italian Renaissance Studies, пропонує грант Wallace Fellowship на дослідження тривалістю від 4 до 6 місяців в Італії. Грант можуть отримати кандидати будь-якої національності. Грант призначений ученим, які вивчають історіографію і вплив італійського Ренесансу на епоху 19-21 століття.

Грант: стипендія 4 000 $ на місяць
Дедлайн: 15 листопада

Стипендійна програма від Sunway University

Sunway University, Малайзія, пропонує студентам магістратури та аспірантури стипендію на оплату навчання.
Стипендію можуть отримати студенти денної і заочної форми навчання.

Грант: повна або часткова оплата навчання, стипендія
Дедлайн: 12 листопада

Гранти на реалізацію проектів Harald Binder Cultural Enterprises

Відкрито другий конкурс програми грантів Harald Binder Cultural Enterprises на підтримку культурних, мистецьких та освітніх проектів, які орієнтовані на актуальні теми та/або інноваційні підходи. Заявки приймаються від громадських, неурядових і неприбуткових організацій з України та з-за кордону. Обов’язковою умовою є реалізація проекту із січня до листопада 2019 року в Україні.

Грант: сума гранту становить від 500 до 5 000 € і покриває 70 % від усього бюджету проекту
Дедлайн: 1 листопада

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus