Гранти жовтня

онлайн-курс

Студентський медіагрант, стипендія для навчання в Німеччині й тревел-грант на організацію поїздки в іншу країну від Zis Foundation

Business School International Scholarships

Бізнес-школа Університету Сіднея (Австралія) надає стипендії міжнародним студентам. 85 стипендій, що становлять від $ 5 000 до $ 20 000, щороку присуджують студентам, які розпочинають навчання на бакалаврських і магістерських програмах університету.

Грант: стипендія від $ 5 000 до $ 20 000 щорічно
Дедлайн: 4 жовтня, 6 грудня, 17 січня

Реклама

KIST School Internship Program

Українським студентам і молодим ученим пропонують пройти піврічне стажування в Korea Advanced Institute of Science and Technology, що є підготовчим етапом для вступу до цього закладу освіти. Претендувати на участь у програмі можуть бакалаври й магістри, які вже завершили навчання або отримають випускний документ до серпня 2020 року. Для участі у відборі кандидати мають подати заповнену аплікаційну форму.

Грант: щомісячна стипендія ($ 900 для бакалаврів і $ 1 000 для магістрів)
Дедлайн: 4 жовтня

Jean Monnet Prize for European Integration

Премію присуджують щороку, для того щоб відзначити досягнення, які сприяють підтриманню і зміцненню європейської інтеграції. Проєкти, що сприяють європейській інтеграції (як реалізовані, так і ті, що перебувають на стадії реалізації), можуть претендувати на премію імені Жана Моне.

Грант: проєкт-переможець отримає грант в обсязі € 1 500
Дедлайн: 9 жовтня

Стипендія для навчання в Hof University of Applied Sciences

Hof University of Applied Sciences (Німеччина) пропонує стипендію іноземним студентам. Стипендію можуть отримати всі іноземні студенти, що вступили на денну форму навчання на одну з програм університету. Для участі потрібно подати перелік документів і заповнити онлайн-форму.

Грант: обсяг стипендії залежить від фінансування, визначеного на конкретний семестр; стипендія може становити від € 100 до € 659 на місяць.
Дедлайн: 20 жовтня

Грантовий конкурс «COSME» на проєкти у сфері туризму

Мета гранту – сприяти сталому розвитку туризму. До участі приймаються проєкти у сфері туризму, які будуть реалізовані в період 25-36 місяців.

Грант: покриття витрат на реалізацію проєкту
Дедлайн: 24 жовтня

workspace

Millennium Scholarship на здобуття ступеня магістра

Millennium Scholarship – це стипендіальна програма для навчання на магістратурі в University of the West of England (Bristol), у рамках якої кандидати зобов’язані пройти стажування. Перш ніж подавати заявку на стипендію, студент повинен отримати підтвердження про зарахування на одну з магістерських програм університету.

Грант: стипендія оплачує 50% навчання на одній з програм магістратури
Дедлайн: 31 жовтня

Research Scholarships у Murdoch University

Murdoch University (Австралія) пропонує повні стипендії іноземним студентам, які бажають навчатися на дослідницьких програмах магістратури та аспірантури. Стипендію виплачують протягом 3 років. Також її можуть продовжити на 6 місяців (студентам PhD). Успішний кандидат повинен мати досвід проведення досліджень та список публікацій і подати 2 рекомендаційні листи.

Грант: витрати на проживання – AU$ 27 590 (оплата навчання та медичного страхування, часткове покриття транспортних витрат, покриття транспортних витрат для відвідин однієї конференції, грант для витрат, потрібних для написання дисертації)
Дедлайн: 31 жовтня

Student Media Grant Program

Премія від Центру конфліктів і розвитку (ConDev) для студентів, зацікавлених у висвітленні проблем та конфліктів у районах Латинської Америки за допомогою фотографій і/або відеозйомки. Брати участь можуть студенти університетів усього світу (бакалаври, магістри, аспіранти або науковці), які хочуть реалізувати фотожурналістські проєкти в Латинській Америці. Пропозицій для інших регіонів світу не розглядатимуть. Для участі студенти повинні представити пропозиції щодо майбутнього проєкту.

Грант: $ 5 000 на реалізацію проєкту
Дедлайн: 31 жовтня

Дослідницька програма Смітсонівської установи у США

Гранти видають аспірантам та науковцям для проведення незалежних досліджень. Тривалість дослідницької програми – від 3 до 12 місяців. Для аспірантів тривалість програми становитиме не більше 10 тижнів. Відбір кандидатів здійснять на основі запропонованого проєкту дослідження.

Грант: дослідників забезпечать робочим місцем для проведення досліджень, щомісячною стипендією і дослідницьким грантом
Дедлайн: 1 листопада

workspace (1)

Гранти від Фонду прав людини Посольства Нідерландів

Фонд прав людини Посольства Нідерландів оголосив конкурс грантів на реалізацію проєктів. Пріоритетні напрями проєктів: сприяння свободі ЗМІ та інтернету; підтримка роботи правозахисників; боротьба з дискримінацією і насильством стосовно жінок та меншин; сприяння свободі віросповідання; бізнес і права людини. Пропозицію для проєкту потрібно подати в стандартній формі конспекту у форматі «Microsoft Word».

Грант: на реалізацію проєктів
Дедлайн: 1 листопада

Грант для оплати навчання від «Finance.ua»

«Scholarship» від «Finance.ua» – соціальний конкурс для студентів України. До участі запрошують студентів усіх українських ЗВО з 1 по 5 курс денного, заочного і вечірнього відділень. Для участі конкурсант повинен написати статтю на тему «Розвиток ринку кредитування в Україні у розрізі банків та мікрофінансових організацій».

Грант: переможець отримає грант для навчання в обсязі 18 000 грн, а також матиме змогу відвідати щорічну конференцію для спеціалістів з банківських технологій «FinRetail 2019»
Дедлайн: 1 листопада

Грант на організацію німецько-українських зустрічей молоді

Фонд «EVZ» надає фінанси для організації німецько-українських зустрічей молоді учасникам від 16 до 35 років. Проєкти можуть розпочатися 1 лютого 2020 і повинні закінчитися до 31 грудня 2020 року. Мета програми – поглибити відносини Німеччини та України, надати підтримку молодим людям з активною продемократичною позицією.

Грант: повний грант на реалізацію проєкту
Дедлайн: 3 листопада

Стипендії для навчання в Qatar University

Qatar University кожного навчального року надає стипендії широкому колу студентів. Більшість стипендій присуджують на основі академічних досягнень. Вимоги до кандидатів різняться залежно від конкретного типу стипендії.

Грант: стипендії покривають вартість навчання; деякі стипендії також оплачують навчальні матеріали та авіапереліт і передбачають безкоштовне проживання в гуртожитках університету.
Дедлайн: 5 листопада

Zis Foundation Travel Grant

Грант від Zis Foundation для організації самостійної поїздки в іншу країну. Грант надають для подорожі (щонайменше 4 тижні), спрямованої на дослідження певної теми/проблеми, яку обрав учасник. Після поїздки учасник повинен підготувати звіт або щоденник англійською/німецькою мовою. Вимоги до учасників: 16-20 років; ще не навчатися в університеті. Національність не має значення. Для участі потрібно заповнити аплікаційну форму.

Грант: € 600
Дедлайн: 15 лютого

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus